Apollo testa režīmā palaiž WebIRC

Šodien piefiksēju, ka ircā pazibēja interesanta un līdz šim nemanīta adrese webirc.apollo.lv.
Apollo ir izveidojis web interfeisu izejai uz serveri irc.apollo.lv, kas ir vienīgais Latvijas IRCnet serveris. Ja nemaldos, tad oficiālā informācija par šo Apollo irc serveri tā arī neparādījās pašā portālā, bet vairākos neatkarīgos saitos jau bija lasāma pirms kāda laika. Arī podā par šī servera atvēršanu puslīdz oficiālu informāciju varēja izlasīt šeit.
Tagad Apollo vēl papildus irc serverim palaiž arī webisko interfeisu, lai vienkāršs mirstīgais bez liekas spriedzes varētu pieslēgties globālajam IRCnet serverim. Par tehniskām niansēm (vai cilvēks, kas sēž aiz ugunsmūra var pieslēgties vai nē) es neko nemāku teikt, jo neesmu testējis. Principā viss nepieciešamais daudz maz normālai funkcionalitātei ir. Vienīgi nav tādu krāsainu podziņu un visādu štruntiņu, kas atvieglotu pilnīga iesācēja dzīvi.

Apollo webirc

24 thoughts on “Apollo testa režīmā palaiž WebIRC

 1. wanderer

  Ofic. informācija nav tāpēc, ka vēlaizvien testējamies (jā, jau 3 mēnešus). Vēl ir visai daudz kas jāizdara/jāizlabo, taču zvaigznes rāda, ka pasākuma test stage ieiet finiša taisnē un jau drīz, cerams (pēc kādas ~1 nedēļas) varam gaidīt oficiālo announci par šo Apollo jauno servisu.
  Visi laipni lūgti ierosinājumus, priekšlikumus, sūdzības un par pamanītajiem gļukiem webčatā rakstīt uz wanderer@theonlyway.net – būsiet beta testeri :>

  Atbildēt
 2. HELDON

  80×86 guru: pats tu suukaa, VAR ieiet kanaalaa kuraa tu pats gribi. Par taadu komandu /join #channel nezinaaji? Vispaar laba lieta taads webchats priekshj cilveekiem, kuri ir aiz firewalljiem visaadiem tizliem..

  Atbildēt
 3. capsx

  besii…kaadreiz kaukur buus komentaari bez lamuvaardiem un personiigajiem apvainojumie… degradeetie-ejiet uz mezhu lamaaties

  Atbildēt
 4. Budzis

  80×86 guru : ja tev gribaas pipi, ej uz tocu, nevis smirdeet vietaas, kur pulceejas daudzmaz normaala publika. Tinies uz Delfu kaarteejo sexa raksteli!

  Atbildēt
 5. wanderer

  to 80×86 guru:
  Ja būtu rūpīgāk iepazinies ar tehnisko dokumentāciju tad, iespējams, pamanītu, ka ircd (IRCnetā izmantojamais servera softs) principā nesupportē nicknames, kas sākas ar skaitli.
  P.S. jēla lamāšanās neliecina par augstu inteliģences līmeni.

  Atbildēt
 6. visiem skeptikiem

  Taa ir tikai alternatiiva, neviens juus nespizh to lietot. Ir daudz miinusu, bet padomaa par plusiem- tavu Ip nevuens neredz, ja seedi pie kaiminja datora nav jaameklee MIRC#@, kas vinjam nav ieinstalets, vai nav jaaskaidro kaadam laamem kas ir MIRC.

  Atbildēt
 7. kaaposc

  nu un veel viens ieteikums – nekaadaa gadiijumaa nerakstiet /list !!! :)) scrolleejas, scrolleejas, kameer izmet vispaar aaraa 😉
  P.S. IRC sux ;))

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *