Agnitum Outpost Firewall 1.0.1617

Agnitum Dreef informēja, ka ir iznākusi kārtējā versija manuprāt vislabākajam ugunsmūrim Agnitum Outpost Firewall 1.0.1617.
Pamācību kā nokonfigurēt šo ugunsmūri jau uzrakstīju agrāk un to vēl joprojām var palasīt šeit. Diemžēl objektīvu, visu labāko ugunsmūru, salīdzinājumu pagaidām nevaru piedāvāt tāpēc nāksies vien paļauties uz manu subjektīvo viedokli vai arī nepaļauties. 😉
Agnitum Outpost Firewall Pro 1.0.1617 2 576Kb – maksas versija
Agnitum Outpost Firewall 1.0.1617 2 788Kb – BEZmaksas versija
Zālītes visticamāk, ka nāksies meklēt jau agrāk pieminētajā TSRh saitā.

7 thoughts on “Agnitum Outpost Firewall 1.0.1617

 1. Bahsz

  Pamācību kā nokonfigurēt šo ugunsmūri jau uzrakstīju agrāk un to vēl joprojām var palasīt [šeit]. Hmm vareji bikin tomer pielabot linku un ielikt ka nakas lai nav jamekle.

  Atbildēt
 2. coolynx

  stealth: viss ir atkarīgs no tā, kas tev ir vajadzīgs. Teiksim es pats agrāk lietoju Consleal Firewall + Zone Alarm. Conseal man bija kā firewall un ZoneAlarm kā aplikāciju bloķētājs. Outpost ir kombains 😉 Pagaidām es netaisos mainīt, jo labāka vienkārši nav. ZoneAlarm arī nav slikts, bet man pietrūkst funkcionalitātes un konfigurēšanas iespējas. Ja tevi apmierina Outlook un nepatīk The Bat! tad šeit būs tas pats, jo ZoneAlarm ir krāsains un vienkāršs, bet Outpost ir mazāk krāsains un salīdzinoši sarežģīts, bet ļoti daudz iespēju.

  Atbildēt
 3. coolynx

  Yoda: pieraksti papildus veel kādu normālu DNS serveri un viss ies. Pagaidaam VITA nerezolvē šo adresi tas tiesa. Neko palīdzēt nevaru.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *