Mēneša hīts – iebraucam Hanza Līzingā palasīt avīzīti

Hanza Huh, iesūtīja man te *jautras* bildītes ar šīsdienas atgadījumu “Hanza Līzings” ēkā. Vienam vīrietim iedeva groziņu un nepiešķīra kredītu, bet par to viņš iebrauca ēkā un palasīja avīzi.
Tālāk seko eksluzīvas bildītes no notikuma vietas. Paldies sūtītājiem.

Hanza Līzings

Hanza Līzings

Hanza Līzings

RĪGA, MAI 14, BNS – Pagaidām nenoskaidrots vīrietis otrdien pārsteidza uzņēmuma “Hanza Līzings” darbiniekus, ar automašīnu taranējot uzņēmuma ēku Maskavas ielā un iebraucot tajā, bet pēc tam firmas uzgaidāmajā telpā mierīgi nododoties avīzes lasīšanai.

Rīgas Galvenās policijas pārvaldes preses centra vadītāja Ieva Zvīdre BNS pastāstīja, ka sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vēlējies uzņēmumā saņemt kredītu, taču viņam atteikts. Iespējams, taranējot durvis, vīrietis vēlējies tādā veidā paust atteiksmi pret atteikumu.

“Hanza Līzings” administratīvās daļas vadītāja Aiva Ādamsone BNS pastāstīja, ka brīdī, kad viņa kopā ar vēl dažiem darbiniekiem devusies uz ēkas izeju, viņiem pretī, vairākkārt taranējot un izlaužot ieejas durvis, ēkā iebraukusi automašīna “Peugeot 205”. Vadītājs, kurš bijis basām kajām, izkāpis no automašīnas, iesēdies uzgaidāmās zāles dīvānā, paņēmis avīzi un sācis lasīt.

Ādamsone stāstīja, ka vīrieša āriene bijusi “ļoti interesanta” un vīrietis izskatījies “kā galvenais varonis no filmas”.

Uzņēmuma darbinieki nekavējoties izsaukuši apsardzi un policiju.

Notikuma vietā BNS novēroja, ka ēkas trīsstāvu piebūvei pilnībā izlauzta stikla siena un ieejas durvis pirmajā stāvā, taču citu bojājumu ēkai nav.
Savukārt automašīnai izsists labais priekšējais lukturis.

Policija autovadītāju aizturējusi. Ekspertīzē noskaidros, vai viņš nav bijis alkohola vai narkotiku reibumā.

Copyright BNS


Rīga, 14.maijs, LETA. Šodien ap plkst.13.30 kāds apmēram 40 gadus vecs
vīrietis ar automašīnu “Peugeot” iebraucis “Hanza līzings” telpās Rīgā, Maskavas ielā, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Pēc uzņēmuma darbinieku teiktā, iespējams, ka negadījumu izraisījušais vīrietis ir stiprā alkoholiskā reibumā. Uzņēmuma darbinieki stāstīja, ka vīrietis iebraucis “Hanza līzings” foajē, sabojājot durvis un stiklu.

“Viņš vienkārši brauca taisni un iebrauca durvīs,” stāstīja uzņēmuma pārstāvis.

Kā aģentūru LETA informēja Rīgas Galvenās policijas pārvaldes Preses centra priekšniece Ieva Zvīdre, policija par negadījumu informāciju saņēmusi plkst.13.35.

Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka 1964.gadā dzimušais Uldis R. divas reizes mēģinājis iebraukt uzņēmuma “Hanza līzings” durvīs, kas viņam esot izdevies ar trešo mēģinājumu.

Policija vīrieti pašlaik nogādājusi Narkoloģijas centrā, lai veiktu ekspertīzi un noskaidrotu, vai vīrietis negadījuma laikā nav bijis alkohola vai citu apreibinošu vielu iespaidā.

Copyright LETA

30 thoughts on “Mēneša hīts – iebraucam Hanza Līzingā palasīt avīzīti

 1. Inc

  neko labu nesaskatu, vieniigi to, ka muusu valstii cilveeku var “novest” tikpat efektiigi, kaa amiishos, kur panjem strokji un “novaac” visus, strokja iedarbiibas raadiusaa.

  Atbildēt
 2. ezis2a

  Smagi, smagi. Nobrauca vienam jumts, fatal exception occured. Nav ko uzjautrinaaties par shito. Taa driiz shaut uz ielas saaks, kaa tur pie tiem A….

  Atbildēt
 3. Gremlins

  Nezinu par konkurentu. Zinu toc, ka dzekam Hanza lizinga stradaja girla. Sameja izdomaja vinu pasutit piecas majas talak, tad ari samejais izradija savu lovi.

  Atbildēt
 4. Budzis

  1) tad vinsh vienaa piegaajienaa iebrauca vai vairaak kaartiigi taraneeja? 2) Izveelies Peugeot! Neviena banka nenotureesies pretii! 🙂 3) Un vispaar – durvis vajag taisiit plataakas! :))

  Atbildēt
 5. wtf?!

  CIeniit sievietes – noziimee necieniit sevi… kaut kad sen taadu kaut ko biju dzirdeejis. Baac deelj baabas shitaadus suudud sev savaariit?! Un jaajautaa nah …?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *