Jauns žurnāls iXBT.com

Pastaigāju pa iXBT.com saitu un palasīju, kas jauns dzelžu pasaulē. Silts paliek un pati sezona sev jaunu dzelzi iepirkt. Staigāju, staigāju un uzrāvos uz šo rakstu. Tur ir rakstīts, ka jau šī gada septembrī Krievijā iznāks jauns žurnāls iXBT.com, ko veidos iXBT.com saita veidotāji. Šī žurnāla *pilota* numurs jau iznāca aprīļa beigās un tas tika izlaists uz “Komtek” izstādi, kas notika Maskavā.
Tas nozīmē, ka būs viens reāls žurnāls par dzelžiem. Autori uzskata, ka žurnālā nevar atspoguļot pašu operatīvāko informāciju un tāpēc žurnāls būs vairāk analītiska rakstura ar informāciju, kas nezaudē savu aktualitāti – dažādi testi un salīdzinājumi, lai palīdzētu lasītājam izvēlēties sev atbilstošo tehniku.

3 thoughts on “Jauns žurnāls iXBT.com

 1. Tāpat vien

  Vai kāds nevar iepostot linkus uz sakarīgiem saitiem par visādiem dzelžiem gan desktopiem, gan notebookiem domātiem, gan par digitāliem fotoaparātiem, utml., kas regulāri tiek atjaunoti?
  Nu viens tāds ir: www.tomshardware.com bet citi?

  Atbildēt
 2. coolynx

  Tāpat vien: patiesībā jau podā arī bija daži linki, bet nu…
  Dažas norādes, kas bija pa rokai:
  http://www.xbitlabs.com/, http://www.3dnews.ru/, http://www.tweakmax.com/, http://www.sharkyextreme.com/, http://www.anandtech.com/

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *