Derētu kaut ko iekačāt

Dreef pukojas, ka es neko no softa nemetu iekšā un tapēc atsūtīja kaudzi ar linkiem, lai pabarotu izsalkušo tautu.
WinRAR 3.0 beta 6 var lejupielādēt no times.lv servera. Bet attiecīgo lauzēju no tSRH saita, kas atrodas .lv zonā. Tur starp citu var dabūt arī The Bat! 1.60g versijas lauzēju, kas skaitās universāls visām 1.6x versijām. Lai gan leujpielādēt šo failu man neizdevās, jo norāde bija mirusi. Katram gadījumam aizmeiloju puišiem, lai pabiksta failiņus … varbūt salabos, kas zin.
SecureCRT 3.4.4 ņemam no tā paša times.lv servera, bet lauzēju meklējam uz sava cietā diska no iepriekšējās versijas.
[papildināts]

Kārtējā beta vienam no spēcīgākajiem un niknākajiem lejupielādes palīgiem ReGet Deluxe 3.0 Build 118 beta. Šajā versijā nedaudz smukāka sejiņa un ņiprāka aizsardzība. Tā izskatījās, ka šis lien inetā un pārbauda atslēgu… Šo lejupielādes palīgu lietoju sūrākiem serveriem uz kuriem ir visādi nepatīkami antileech skripti (” to leech files from other server” ir tas, ka ļaunie webmeistari zog norādes uz failiem un bez atsauces liek tos savos saitos. Es ar kādreiz tā daru, bet nu cenšos jau ielikt norādi 😉 ja kāds nesaprata, tad tas ir slikti nelikt norādi uz avotu no kura tu piedāvā lejupielādēt failus. Par šo joku vienreiz jau skaidrojos ar puisi, kas lika norādes uz poda failiem bez atsauces uz avotu… Tāpēc šoreiz skaidroju, lai nebūtu pārpratumu.).

Runājot par tā saucamajām imagem kuras paredzētas iecept matricās var noderēt jaunais ISOBuster 1.0 1 050Kb. Domāju, ka nav nepieciešamības atkārtoties un rakstīt par šo programmu, jo tas jau sen ir izdarīts.

Iekš www.thedigitalresource.com var palasīt par jauno Nero Express 5.5.7.7 Preview versiju lameriem, pareizāk sakot lietotājam draudzīgā versija. Bildītes no šīs versijas var apskatīties zemāk. Bet lejupielādēt var no viņu servera 10.12Mb.

Gandrīz aizmirsu pateikt, ka iekš WZor var palasīt par jaunā Adobe Photoshop warez versijām un to atšķirībām. Kā arī daudzas citas labas lietas.
Starp citu vai visiem jaunais fotošops lido? Uzliekot jauno versiju biju izbrīnīts par to, ka jaunā versija pie savas krāsainības un ēniņām samērā ātri strādāja uz manas vecās kastes P200mmx, te iekš WZor lasīju to pašu, ka uz viņa ātrā kompīša arī lido. Interesanti vai tā ir ilūzija vai optimizācijas rezultāts…

Tā arī domāju, ka kaut ko aizmirsīšu. Un aizmirsu arī 😉
Mārtiņš atsūtīja norādi uz Winamp 2.7x latviskošanas programmeli. Laikam jau nekas jauns nav, bet priekš sevis iemetu, jo inčīgi tak latviski rullēt. Vai ne tā?
Tātad saits atrodas uuuuuh ku tālu aš iekš fortunešitī.kom. A pašu fiļē es nolīčoju uz podu. Kačāt te. Nu labi šiten te 52Kb.
Kapēc es tik jokaini rakstu varēs saprast nākošajā rakstā. 😉

12 thoughts on “Derētu kaut ko iekačāt

 1. LorD RameX

  jep PShop 7.0 lidoo un piedevaam diezgan lopiski ieprieksh juzaju 5.0 – tas nezheeliigi meedza apgrauzt manam kompiitim atminju – ar setiito tik traki nesanaaca – tikai biku piebesiija tas ka objekti miileeja liimeties pie malinjaam takaa winams pie ekraana stuuriem lipa klaat 😉

  Atbildēt
 2. Datorpods

  coolynx man chota nedalec kapeec reklamee un piedaavaa Nero 5.5.7.7 ja ir jau 5.5.8.0 ? es ir apslimis mosh tapeec leeni dalec

  Atbildēt
 3. coolynx

  datorpods: tā ir pavisam cita veida programmas versija. No sērijas for advanced users and for lamers. Iesaku aiziet uz doto linku un palasīt sīkāk 😛

  Atbildēt
 4. MariX

  Heh, redzu ka manis iesuutitais logs visiem patiik 🙂
  Kaads nezin kur novilkt PhotoShop 7.0? Vai vismaz pa4u no Versijas 6.0 uz 7.0 ?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *