Pārlūka Mozilla 1.0.0 RC1 iespējas

Mozilla 1.0.0 RC1 Izdomāju uzlikt jauno Mozilla 1.0.0 Release Candidate 1 versiju. Uzliku mierīgi apskatījos Mozilla kā Mozilla nekā īpaša jaunajā kandidātā nepamanīju. Sēžu, darbojos, nevienu neaiztieku, tad pēkšņi pie “systray” izleca bildītē redzamais lodziņš. Biju tā kā nedaudz pārsteigts par šo ekstru, bet patīkami. Jauka fiška, kad atnāk jauns meils, tad šitais zvēriņš izlec un lēnītēm pazūd, tad paliek tāda maziņa ikoniņa ar dzeltenu trīsstūrīti un izsaukuma zīmi. Man patīk.

Otra lieta, kas man patika bija “Tabs”. Jāatzīst, ka tā nav vis RC1 versijas iespēja, bet gan jau bija pieejama agrāk, taču es to ievēroju tikai pēdējā versijā. Vienkārši tā uzklikšķināju uz norādi un tā automātiski atvērās Mozillas galvenā loga atsevišķā lapā jeb apakšlogā, ja tā to var nosaukt. Gluži kā iekš Opera ir viens galvenais programmas logs un pārējie logi ir iekš tā galvenā loga. Mozillai tieši tāpat. No kuras versijas tas ir pieejams es nezinu, bet agrāk nebiju to ievērojis, lai gan man te stāv Mozilla 0.9.9 un šeit arī viss notiek.

Mozilla Tabs

Šo pasākumu sauc par “Tab”. Atvērt jaunu Tab var ar taustiņu kombināciju CTRL+T vai peles labā poga un Open in New tab. Priekš manis tas bija atklājums. Mozilla aktīvi sāku lietot kopš pagājušā gada rudens, bet visas iespējas vēl neesmu izmēģinājis. 😉

6 thoughts on “Pārlūka Mozilla 1.0.0 RC1 iespējas

  1. rem

    maxdam – tev skiet, ka ja ir RC1 branch, tad tas ir tas pats, kas RC1??
    The Mozilla 1.0 branch has been cut and we’re preparing for the release of Mozilla 1.0 Release Candidate 1.

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *