Tuss ar kazahu diplomātiem no EDSO misijas

Ložņājot pa Latvijas interneta ārēm uzklīdu šim te linkam e-dimensija. Citāts no pēdējā jaunuma:
Smieklīgs gabals, ko uzrakstījis viens džeks no Latvijas, kas pašlaik strādā EDSO misija Kazahijā, par to kā viņš ar Kazahijas Ārlietu Ministrijas darboņiem bija Spānijā.

Tas teksts ir reāls spēks. =)

7 thoughts on “Tuss ar kazahu diplomātiem no EDSO misijas

  1. Es_pac

    Njaa, muuseejie no bijushaas padomijas aizvien ir speejiigi sagaadaat jautrus momentus “vakareiropieshiem”. Atceros, pirms paaris gadiem kaads no muusu valsts augstaako izgliitiibas iestaazju maaciibspeekiem (profesors, starp citu) bija novedis izmisumaa kaadas sameeraa pieklaajiigas Romas viesniicas menedzjeri, jo bija izmazgaajis vairaakus savalkaatos zekju paarus un nolicis viesniicas koridoraa uz radiaatora zhaaveeties…. Menedzjeri gandriiz kjeera trieka, jo zekju aroms speeciigi izplatiijaas pa koridoru. Bez shaubaam, zekjes tika novaaktas, pavadot sho procesu ar dazjaadiem nikniem izteicieniem itaaliski un energiski zhestikuleejot.
    Peec tam arii profesors bija izmisumaa, jo bija izmazgaajis bezmaz vai visas savas zekjes, bet te – skaties, kaads nelietis taas visas bija savaacis. (Par menedzjera izdariibaam noleemaam vinju labaak neinformeet, veel nesaprastu).

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *