Pievienojam izvēlņu paneli Mozilla pārlūkam

Mozilla preferences Tā kā Microsoft Outlook darbā lietot es kategoriski atsakos un The Bat! man neviens nepērk 🙁 , tad jālieto to, kas ir pie rokas. Pie rokas gadījās gan Eudora, gan Pegasus, bet tie abi tikai nonesti jau pēc pāris stundām. Atvainojos šo epasta klientu lietotājiem, bet nesaprotu, kā tik daudzus gadus var veidot epasta klientus un piedāvāt tādus nekam nederīgus mēslus?
Pagaidām lietoju Mozilla epasta klientu – dzīvot var, ja nav nekā labāka. Nu lūk. Lietojot šo epasta klientu ikdienā pa 8-10 stundām sanāk paspēlēties arī ar Mozilla pārlūku. Pārlūks nav slikts un uztur gandrīz visus w3.org standartus, bet nav tik labs kā IE, protams, ja nu vienīgi drošības ziņā. Bet tas nu tā.

Šoreiz gribēju piedāvāt tādu interesantu papildus ekstru uz kuru uzrāvos nejauši dēļ tā kā radās interese par Mozilla pārlūku, jo apskatot jaunumus iekš mozillaZine uzzināju par jaunā Mozilla 1.0 zara uzsākšanu. Domājams, ka pēc nedēļas varētu būt pieejama jau Mozilla 1.0RC versija. Patiesībā jau šī ziņa vienkārši radīja vēlmi kaut ko vairāk uzzināt par pārlūku un tā iespējām kā arī nomainīt tā vizuālo izskatu. Ko es arī izdarīju.

View -> Apply Theme -> Get New Themes
Tur būs diemžēl ļoti maz tēmu, bet tas nekas. Tad aiziet un norādi, kur ir XUL applications… šajā sadaļā arī bija tas, ko šobrīd gribu iesmērēt.

Ir iespējams uzinstalēt speciālu izvēles paneli, kur var atķeksēt, ko mēs gribam ielādēt un, ko nē. Gandrīz tāpat kā iekš Opera. Vienīgi šeit tas pasākums *nedaudz* gļuko, jo atceramies, ka Mozilla principā ir tikai izstrādes versija.
Viss nenotiek tik gludi kā tas ir iekš Opera, bet lietot var. Manuprāt ļoti ērti. Teiksim cietnis.lv atslēdzot *visu* izskatās šādi.

Lejupielādēt Mozilla rīku paneli var šeit (instalācija notiek no servera).
Apskatīties un lejupielādēt pārējos rīkus var no xulplanet.

4 thoughts on “Pievienojam izvēlņu paneli Mozilla pārlūkam

  1. Muudzis

    Diemzheel tam Gecko (vai kaa vinju tur) dzineejam, ko lieto gad mozilla, gan netscape6 ir milziiga probleema, kad ir atsleegtra bilzhu raadiishana. Vinsh ne tikai neparaada bilzhu atrashanaas vietu (raamiiti), bet liekas, ka neraada pat “Alt” tagu tekstus. Liidz ar to nav iespeejams staigaat pa lapaam, jo neredzam, kur un kaapeec klikshkjinaat 🙁

    Atbildēt
  2. Budzis

    Saliidzinot ar Eudoru, NC pasta klients vispaar ir murgs 🙂 Bet taa jau ir katra personiga gaume. Merkis visaam shiim progaam ir viens – darboties ar e-pastu. Un to vinjas principaa arii veic

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *