Kaut kāda nelāga depresija klejo…

Nez, ko tas varētu nozīmēt, ka visapkārt klejo kaut kāda depresija. Te cietnis prasās pēc fdiska. Tad kaut kādi idioti uzbrauca wzor. Ielīdu iekš kat shit un atkal tas pats. Starp citu tur pa viduci ir arī latviešu mēlē šis tas uzskricelēts.
Bet visvairāk man patika šīs te rindiņas:
"heh, i'm just wondering if there is really someone who reads this shit. well, maybe tell me if you are."
Ja nemaldos, tad gada sākumā viņas saitā bija kaut kas galīgi pretējs – saulains un puķains
Kapēc es ielīdu šajā saitā nemaz nezinu… lai gan varbūt tāpēc, ka arī šis saits piedalās sviesta dienu Golden Spider publikas simpātiju nominācijā.
Pods nepiedalās, jo es uzskatu, ka tas pasākums reāli prasās pēc maizes – reālas rupjmaizes. Bet, ja pavisam godīgi, tad pods reāli iesako =) un tagad var mierīgi likties uz auss, jo ahuuuni nāk miegs un vispār nezinu kā šovakar tik *daudz* saspamoju. Lūk!

19 thoughts on “Kaut kāda nelāga depresija klejo…

 1. Kugis

  coolynx – beidz;) Mees abi esam par shito teemu diskuteejushi – par projektu (ne)turpinaashanu un kaa turpinam taa pat arii turpinam. Nekur tu neliksies, jo pie taa kaa esi straadaajis ilgi un gruuti, imho, tu nevareesi atmest ar roku. Panjem nedeelju, divas, atvalinajumu no poda – ej maajaas 17.00, palasi graamatas, pacholee divixus, nu atpuuties veciit! Tici, peec laicinja buus pavisam cita lieta;)
  Par pods vs. cietniz – nu vai tas ir vajadziigs? Tomeer dazhaadi pasaakumi ar dazhaadu tematiku…;)
  Kugis, veixmiigi ticis paari depresiijai. Laaciitis arii:) Kugis, veiksmiigi

  Atbildēt
 2. coolynx

  Kugis: da nē vienkārši vakar baigais bess uznāca. Protams, ka es netaisos atmest spamot vienkārši varbūt nedaudz pārdomāšo, ko un kā turpināt.
  Kas ir dzimis spameris par tādu arī nomirs…
  Par to vs. es pilnīgi piekrītu, jo man tās sviesta dienas nepatīk un labāk, lai par cietni balso ne podu 🙂

  Atbildēt
 3. JarX

  BLJAAAVIENS! TIEM IDIOTIEM NEDALEC? IBIO KROPLJI!!!!!!!!
  No: “atlas@hamilton.lv” Kam: list@hamilton.lv Cc: Par: Elektroniskais Latvijas Atlants uz CD Pielikumi: text/plain, text/html
  Elektroniskais Latvijas Atlants uz CD Elektroniskais Latvijas Atlants uz CD…. …Sīkāku informāciju var uzzināt uz www.mapriga.com, vai zvanot pa tālr.: 7598693, vai pa e-mail atlas@hamilton.lv
  Iegādāties programmu var: Hamilton Global Management LTD., A. Deglava iela 60-602 Rīga, LATVIJA, LV-1035
  To unsubscribe from Map of Latvia, Remove
  Vislabaakais jau ir tas: To unsubscribe… remove… es taa arii neiebraucu, ko tas noziimee… links tas nav… x3… debiilie spameri…

  Atbildēt
 4. JG

  2 JarX: Jātaisa reiz tas sakaino spameru saraksts. Uz kuriem tad tauta, kas grib iemācīties papingot vai vēl ko pačakarēt varētu trenēties. 🙂

  Atbildēt
 5. JarX

  Pilniibaa piekriitu… veel var patesteet jaunaas DoS proginjas un jauno Avalanche versiju kas nupat ienaakusies… veel jau var paliidzeet noanalizeet saitu ar stealth un varbuut atrast kaadas liika webmaastera atstaataas durvis, un, protams, ping… mna miiljaakaa programma….

  Atbildēt
 6. Pink

  Nu HAMILTON.LV lai kam neko nau saprastis? IBIO, esu praatiigs un mieriigs, bet tos klusos, kad izved no pacietiibas…. Vienvaardu sakot – nost ar Hamilton.lv FLOODOT nah tos hamiltonjus.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *