Times.lv down

Gribēju aiziet uz download.times.lv un apskatīties vai viņi jau nav paspējuši uzlikt uz sava servera jauno Nero. Skatos down. Pēc kāda brīža atnāk meils no ezis ar divām bildītēm par to, ka times.lv īpaši nefunkcionē. Nevarēju izdomāt – publicēt vai nē, tad ezis uzstāja dajoš narodu čupa-čups (nu ne gluži tā, bet tuvu tam 🙂 ).
ezis atsūtīja šo te bildi times 1 un šo bildi times 2.

Šī bilde manuprāt ir sanākusi vienkārši graujoša, jo Delfi piedāvā hostingu šim saitam – tā teikt dzīva reklāma 🙂

Times.lv

Kā teica Pink, tad datubāzes un hostings gulstas uz Delfi pleciem, bet download.times.lv faili glabājas uz DEAC. Žēl vienīgi, ka pie failiem bez datubāzes netikt klāt 🙁
Kas tieši ir noticis un kapēc saits ir nobrucis mēs cerams, ka uzzināsim vēlāk no Times.lv saita, kad tas atkal būs darba kārtībā.

4 thoughts on “Times.lv down

  1. Pink

    Nu nomirushi ir visi projekti, kuri griezaas uz shii mysql servera db, izjemot antivirus.times.lv. Pats divainaakais, ka pashaa saakumaa bija arii zinjas, tikai nospiezhot lasiit taalaak nonaacu mommentaali kommentos. Bugi, vai nogrujusi db? HVZ.

    Atbildēt
  2. RelliK

    nav nekas jauns, jau diezgan sen tas notiek, it seviski kad nedela mainas, tb iestajas pirmdiena, nebiju parak izbrinits, kad sodien apmekleju

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *