Kas nav kārtībā ar šo drop-down menu?

Vienā saitā iepatikās jautājums par to, kas nav kārtībā ar šo dorp-down menu?
Tie, kas redzēja šo jautājumu/atbildi oriģinālā var neiespringt, bet pārējie var pasvīst.

Wrong
Avots no kura ņemta bilde zeldman.com

Pareizā atbilde:
“Women” is not a subset of “Sports” jeb “Women” nav apakšsadaļa zem “Sports”

Vismaz tāda atbilde bija oriģinālajā saitā, kur šis jautājums tika uzdots, lai gan tam var nepiekrist, jo ar sadaļām viss ir kārtībā un “Women” ir atsevišķa kategorija. Lūk tādi pīrāgi…

13 thoughts on “Kas nav kārtībā ar šo drop-down menu?

 1. laacz

  Style shoreiz nepaliidzees – activex objeki (kas arii ir flash), elementi, etc ir t.s. windowed controls, kuri vienmeer un visur raadiisies pa virsu visam.
  Ir, protams, workaroundi. Paskatieties kaut vai ieksh Microsoft.com – tur tiek nosleepti, tikliidz paari ir dropdown menjucis.

  Atbildēt
 2. laacz

  Nja, jamais izmeeca divaas vietaas <select>. Bija jaabuut shitaa:
  Style shoreiz nepaliidzees – activex objeki (kas arii ir flash), <select>elementi, etc ir t.s. windowed controls, kuri vienmeer un visur raadiisies pa virsu visam. Ir, protams, workaroundi.
  Paskatieties kaut vai ieksh Microsoft.com – tur <select> tiek nosleepti, tikliidz paari ir dropdown menjucis.

  Atbildēt
 3. ramex

  hmm un kot nosiimeee Columnists nezinu taadu sportu Colleges ok koledzhu sporc Women – sieviesnhu sporta veidi droshi ka domati
  un protams tas reklamas banneris rule visam paari 😉

  Atbildēt
 4. JozhX

  Diifaini… atveeru to lapu, sagaidiju parefreshoju vienu nodalju, liidz paraadijaas tas baneris kas screenshotaa, baneris nav nekaads Flash un drop-down menjucis raadaas paari tam…

  Atbildēt
 5. Venom

  Tad jau sanāk ka vaina šim drop-down menu tomēr ir browseris 🙂 Kaut kas Mozillots vai MACots – nevar saprast, bet Opera tā noteikti naf, ja nu vienīgi kāda no pavisām jaunām/vecām.

  Atbildēt
 6. misme 2 laacz

  Jaa, bet tas tomeer mainaas atkariibaa no browsera. NN cauri spiid ne tikai selects, bet arii gandriiz jebkursh formas elements (nu, labi hidden nee, bet citi gan). Uz IE parasti cauri spiid tikai selects. Bet esmu arii redzeejis, ka cauri spiid mirgojoshais kursors, kursh atrodas text inputaa (focuseetaa, logjiski)… bet nu riebiigi tas ir, protams. Workaroundi ir, bet dikti chakariigi vispaar.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *