Fujitsu-siemens.lv tas ir kā vai ar ko?

Ag atsūtīja šo te norādi.
Agrāk bija tāds saits Fujitsu-siemens.lv pats tur neesmu nekad vēl bijis. Ejam it kā uz saitu Fujitsu-siemens.lv, bet nonākam uz saitu telecentrs.lv. Nedomāju, ka tā būtu jābūt.

Fujitsu-siemens

Apskatījos saitu. Nu nekas. Diezgan interesantas lietas sarakstītas. Teiksim šis teikums no kompānijas misijas:

Telecentra mērķis ir izveidot kvalitatīvu, Latviju aptverošu telekomunikāciju tīklu, kas nodrošinātu alternatīvu Lattelekom piedāvātajiem pakalpojumiem…
… nodrošinot datu pārraidi ar ātrumu no 128 Kbit/s līdz 16 Mbit/s, nākotnē – 155 Mbit/s un vairāk…
Telecentrs sāka sava pamattīkla un mezglu punktu izbūvi no 2001. gada 15. oktobra, ar mērķi sniegt servisu klientiem šī gada novembrī.

Izklausās jau labi, tikai cik reāli. Ir kāds dzīvs klients, kas varētu kaut ko pastāstīt vai šis saits jau ir rēgs?

6 thoughts on “Fujitsu-siemens.lv tas ir kā vai ar ko?

 1. JG

  Telecentrs hostē webus. Tāpēc arī ved uz šo lapu. A tas tīkls pagaidām vēl nav iedarbināts, pirms monopola likvidēšanas tāpat nevar.

  Atbildēt
 2. JarX

  Tas reaali ir bijushais (varbuut veeljoprojaam esoshais) 3 paaudzes ideju inkubators http://www.i3.lv
  To izveidoja bijushais PARKS.lv iipashnieks un vadiitaajs, kursh cereeja izveidot to ko mees visi tur varam izlasiit… es personiigi nezinu par projekta shaabriizha attiistiibu, bet doma bija uz LMDS tehnologijas baazeeta tiikla izveide, kas aptvertu visu latviju, bet es nezinu cik taalu tas ir, jo LTK ir monopolists un varbuut ir kaadas probleemas ar x3 ko…

  Atbildēt
 3. Tigers

  Nu cik reāli, cik nereāli to grūti pateikt. Tehniski – kapēc nē, viss ir iespējams. Te galvanā ir cita lieta – kurš ir gatavs ieguldīt tik MILZĪGAS investīcijas, un vai būs kāds, kurš būs gatavs par to maksāt milzīgu naudu. Vienīgie, kas pagaidām domā kautko par konkurēšanu ir LDz, arī Latvenergo itkā ir potenciāls, bet… Visam vajadzīga infrastruktūra, un tas maksā naudiņu. Rīgā, jā, būs konkurence kautkāda, bet neceriet, ka kāds līdīs laukos piedāvāt internetu vai sakarus. 🙂

  Atbildēt
 4. Andron MacBeton

  Nu kaukaa neticaas. Ja jau pat telija, latnets un Delfi neprot/neveelas provincees savu tiiklu uzlabot tad kur nu kaukaads jauns suudelis… Shkrobe jau buutu… es nevaru 1kLs sagrabinaat lai uzsaaktu biznesu atur kaukaadiem durikiem kas nemaak HUB no switch atshkjirt ir finanses lai optiku pa visu valsti savilktu…. man reaali skauzh.
  Andron Mc, ieposteeja kaukaa liiki

  Atbildēt
 5. Elioo

  a bet Telecentrs ir Internet papucha Einara Bindemanja jaunais kop-uznjemuma nosaukums. Agrak tas bija i3 (www.i3.lv) – Internet Ideju Inkubators. Ar ko sis spidosais teels strada sodien – tas ir saitee redzams..
  Visi kadreiz saak sakot.. un taa arii ir soreiz.

  Atbildēt
 6. tronic

  Njuu Laikam telecentrs ir iedarbinaats! Man ir kaut kaads vieteejais lokalaa tiikla provaideris, kas pargaaja no junik uz citu provaideri kurs ka izradaas mekleejot peec ip adreses ir telecentrs!
  AAtrums ljoti labs! par 15 Ls 256 kbs! A ja pa 20 ls tad kacaajot liiz 8000 jaa 8000
  kb/shttp://www.mse.co.jp/ip_domain/
  te var mekleet ip adresu provaiderus!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *