Uzlauz kodu un brauc ar jaunu Ferrari 360

Gribi iegūt savā īpašumā šo mazulīti?

Ferrari

Noslauki siekalas un lasi tālāk.

Meganet korporācija piedāvā jaunu Ferrari 360 tam, kurš spēs uzlauzt viņu kriptēto failu.
Fails ir kriptēts ar korporācijas izstrādāto algoritmu Virtual Matrix Encryption (VME), kas ir vienīgais industrijas komerciāli pieejamais, neuzlaužamais kriptēšanas dzinējs. Izmantojot virtuālo matricu (Virtual Matrices – kaut kas ļoti zinātnisks un pārāk netverams manām pelēkajām šūniņām) un 1,048,576 bitu simetrisko atslēgu VME ir neuzveicams ar tā saucamo “brute force” uzlaušanas paņēmienu. Angliski gan tas skan nedaudz savādāk (impervious to brute force attacks), bet nu domu es ceru, ka sapratāt.
Ja vēl kādam nav atkritusi vēlme paņemties, tad vēl var paspēt, jo pasākums sākās 1.martā un paredzēts beigties šī gada 31.augustā (esmu pārliecināts par visiem 200%, ka neviens tā arī neatkodīs šo algoritmu). Mana pārliecība man nemaksās neko, ja nu vienīgi pēc tam jūs mani varēsiet bakstīt ar zīmuļiem un pārmest par to, savukārt šai korporācijai nāksies šķirties no jaunas sarkanas mašīnītes Ferrari 360.
Meganet.com

9 thoughts on “Uzlauz kodu un brauc ar jaunu Ferrari 360

 1. Kaitnieks

  Smuka mashiina, bet gruuti iedomaaties kaa vinja paciestu manas maajas tuvumaa esoshos celjus, taapeec nemaz nessakshu kost to algoritmu 🙂

  Atbildēt
 2. Absolūts offtopic

  Vai gadījumā nevarētu ievietot šeit arī kaut ko interesantu no CEBIT (kāds jau uz turieni no Latvijas jau arī dosies vai devies jau)?
  Just a thought…

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *