Mozilla 0.9.9

Mozilla Vakar pa dienu visu laiku trinos ap Mozilla “releases” direktoriju, bet tā bija nepieejama. Skaidrs, ka ir jābūt jaunai versijai, jo pēc viņu “roadmap” ideālajā variantā Mozilla 0.9.9 bija jāiznāk jau 1. martā, bet reāli iznāca pēc 10 dienām. Nu nekas.
Kas man piesaistīja uzmanību jaunajā versijā:
Parādījusies iespēja pārlūkot web lapas pilnekrāna režīmā. Pārslēgties var tāpat kā iekš ēzelīša ar F11.
Iespēja bloķēt nevēlamus JavaScript popup logus (kā tas ir iekš Opera) kā arī vēl papildus iespējas darboties ap JavaScript konfigurāciju.

Extras

Patiesībā Mozilla ir ļoti konfigurējams un tajā ir iespējams uzrakstīt savu specifisku skriptu *slepkavu* vai, ko tamlīdzīgu. Vienīgi, lai to izdarītu būs nedaudz vairāk jāzin par parastu lietotāju 😉
Savu skriptu veidošana ir aprakstīta šeit.
mozilla-win32-0.9.9-installer.exe 10,1 Mb pilnā versija

11 thoughts on “Mozilla 0.9.9

 1. MZM

  Jaagaida kad iznaaks jaunais Netscraapis uz jaunaa builda baazes. Bet vispaar vai ir veerts ko mainiit? TB vai bez taa scriptblocking ir veel kas laps naacis klaat? A to man jau ar N6.2.1 lapi 😉

  Atbildēt
 2. Datorpods

  Koroche ppl,man ir 1ns jautaajums naschjot shito muudzi.A kaa ir ar shito paarluuku,vish veers normaali lapa valjaa vai citas neveers un gljukos kaa NN,Opera un citi ?

  Atbildēt
 3. coolynx

  Datorpods: es 30% strādāju ar Mozilla un 60% ar IE. Principā Mozilla strādā perfekti, ja neņem vērā, ka dažreiz bildes un style sheets neielaadee, bet pēc refresh viss ir OK (domaaju, ka kaads gljuks ir ieviesies). Ja skatās no HTML atpazīšanas un apstrādes, tad Mozilla ir labāks par Opera un korektāks nekā IE.

  Atbildēt
 4. MZM

  Apskatiijos savu prefs.js failu un atradu tajaa sekojoshu rindinju:”user_pref(“timebomb.first_launch_time”, “1011205616470000”);”
  Kaa buutu jaasaprot tas timebomb? Mosh kaac var paskaidrot?

  Atbildēt
 5. Dreef

  Principaa es lietotu sho jauko programmu, ja nebuutu viens bet. Neviens no maniem “cooliem kachaataajiem” neintegreejas shajaa mozillaa. Buus kaada jaunaaka versija jaapanjem. Varbuut FlashGet1.2, bet man patiik kaa ReGet straadaa sadarbiibaa ar IE. Baigi labi, jo var palaist spy un skatiities ko konkreetaa web lapaa laadee iekshaa. Pie tam ja kaads fails vajadziigs, tad uzreiz caps to uz cieto disku. Kaut kaa pieradis jau esmu. Un shis mozilla nemaz nav tik viegls, kaut gan dazhaados jautaajumos labaaks par IE. Tad jau tas pats kmelon ir visvieglaakais un pilda savas funkcijas, tikai parasti kaut kas pietruukst ;-).
  Bet vispaar man ir shkrobe, jo vakar paarinstaleeju WinXP pa ilgiem laikiem (3meeneshiem), un novilku jauno mozillu no vinju saita. Bet vinjiem veel vakar jaunaakaa versija bija 0.9.8. Toch saku taa bija. Nesaprotu kaa tik aatri jaunumi var izplatiities un pie tam veel notesteeti ;-). Kaut kas te nechista. Varbuut atkal warezojam ;-). Ge ge.

  Atbildēt
 6. watt

  MZM: timebomb to arii noziimee. Vins peec meeneshiem 3 (plus miinus) saaks blaut ka ir novecojis un vajaga jaunu versiju atkachaat. 0.x versija, tomeer.

  Atbildēt
 7. coolynx

  Dreef: nu vakar bija pirmdiena un gribējās kaut ko jaunu. Un tiešām es lēkāju ap /releases/ direktoriju kā arī pārbaudīju /releases/mozilla0.9.9/, bet tādas vēl nebija un gaidīju, kad tā beidzot būs pieejama, lai atvilktu jauno versiju, jo kā jau minēju, tad pēc viņu plāniem jaunajai versijai bija jāiznāk jau 1. martā. Bet vakar tik tiešām vismaz pa dienu nekas vēl nebija, bet nojauta nepiemānija, ka tūlīt būs jābūt jaunajai versijai! 🙂 Tā arī vakarā aizmirsu par to un tikai no rīta aizgāju uz saitu…
  Man jaunajā buildā iepatikās meilā Reply nepierasti ātri nostrādā. Sākumā pat biju izbrīnījies un domāju, ka kaut kas nav tā, bet izrādās viss ir TĀ 🙂
  Tikai nevajag aizmirst, ka šīs tomēr skaitās betas jeb izstrādātāju versijas, lai gan tajās ir visas jaunākās extras …

  Atbildēt
 8. 3a3

  kaads gadiijienaa nezin, vai ir iespeejams nonjemt nost tos pazinjojumus, tjipa
  The Connection Was Refused When Attempting To Connect leader.linkexchange.com
  nu un taadaa garaa .. a to bikinj kaitina ..

  Atbildēt
 9. Datorpods

  Pameeginaaju Mozillu,man baigi iepatikaas,pat web lapu meistars iekshaa,opcijas labas,vot tik neatradu pop up logu atteikshanas opciju.Izskata zinjaa simpaatisks,aatri rukaa,raada lapas ielaades laiku.

  Atbildēt
 10. Andron MacBeton

  Dreef nu tu esi laame? Ko teu tas ReGets labu izdariijis? Tas meesls pat nejeedz ar prokshiem riikoties. GetRigth gan ar prokshiem saprotaas ideaali jau no kaadas tur versijas.
  Andron Mc, velk mudjillu, papeetiis

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *