Palīdzēsim Brainstorm nest Latvijas mūziku tautās

Tātad fakti.
Ir zināms links, kur būtu jābalso par Prāta Vētru kaut kādā atvainojos par izteicienu – smirdīgā lapā. Kapēc tik skarbi? Par to jūs sapratīsiet aizejot uz šo lapu.
Norāde uz balsošanu atrodas zem šādas adreses:
http://www.nordic.mtve.com/shows/upnorth/index.asp
Bet nevajag steigties un skriet uz to, jo aizejot uz šo norādi mēs tiksim aizmesti atpakaļ uz sākuma lapu 😛 That sux!
Tātad nonākam mēs šajā lapā http://www.nordic.mtve.com/map.asp, kur jāizvēlas no kurienes mēs nākam. Izvēle ir ļoti grūta, jo tur ir drausmīgi riebīgi skripti, kas pārbauda referrer un visādas sliktas lietas. Pašā sākumā es nomocījos pāris minūtes, kamēr tiku šajā lapā iekšā, jo, lai arī kādu valsti es neizvēlētos visu laiku manu pārlūku ar document.refresh meta uz neesošu adresi (pārlūks kādas 5minūtes vienkārši refreshojās, kamēr es staigāju pa citiem saitiem). Kad esam beidzot tikuši tālāk jau pašā saitā, tad arī vienkārši iekopējam augstāk minēto balsošanas lapu un nobalsojam. Es teiksim nobalsoju par Brainstorm.
Ja kādam ir vēlme paspēlēties ar šo lapu un izstudēt to, lai izkasītu ārā *pareizu* linku uz *pareizu* balsojumu droši dariet to zināmu arī man. Pašam vienkārši nav laika ar to ņemties, bet saits jau nu ļoti neiepatikās. Griežas tas pasākums uz M$, ja kāds grib ārdīties, tad ieteicams atslēgt visus iespējamos JavaScripts un Referrer. Un, tad to ņemt priekšā. Serveris NAV jālauž ir vienkārši jāatrod *pareizais* URLis un veids, lai var normāli nobalsot.
Vēlu veiksmi!

19 thoughts on “Palīdzēsim Brainstorm nest Latvijas mūziku tautās

 1. coolynx

  Dēļ tiem (*^^&$%@#$* skriptiem arī ar Mozilla pēdējo versiju nevar normāli *godīgi* nobalsot. Par negodīgo balsošanu neiet nemaz runa.

  Atbildēt
 2. coolynx

  artis: redirekts notiek uz “” jeb tukšu adreses lauku, bet podu pāradresē varbūt tāpēc, ka tā ir adrese no kurienes tu atnāci vai kaut kas tamlīdzīgs.

  Atbildēt
 3. Storms

  Nu MTV vienmeer ir izceelies ar “savdabiigiem” webiem. Peedeejais tieshaam normaalais webs MTV bija shkjiet ka gadus 5 vai vairaak atpakalj kad veel frames tikai dzima. Kas frames bija kljuvis populaars tad MTV savu pagi uztasiija nn freimus saliekot vienu otraa taadeejaadi ieguustot kautko pilniigi aarpraatiigu. Shoreiz jamie izvirdushi ar visaadiem skriptiem, piekam pashi tajos sapinushies aiz kam vietvietaam iestaajas beerzs. Nez, manupraat vispaar MTV kaa muuzikas kanaals saaka suukaat kopsh taa briizha kad jamie nokodeeja sateliita kanaalu. Pirms tam MTV bija baudaams, tagad tas ir murgs. Starpcitu krievu MuzTV ir labs. Laba komanda novaakta un muuzika ar ljoti dazhaada – ir ko paskatiities/paklausiities.
  A par to pagi veelreiz: Atveru jaunu exploreri (Mozilaa aatri ieliida luupaa) ieklabinam linku http://www.nordic.mtve.com/shows/upnorth un visas lietas. Savaadaak no way.

  Atbildēt
 4. Storms

  Gaarghhhh…. &*!%@#^%@$#&^!@#%* —– ib&^%!@#… 8-E Aizejam uz www.mtve.com un nonaakam LJOOOTI liidziigaa lapaa, kur atshkjiriibaa no coolynx linka viss straadaa OK. Atshkjiriiba taa ka te nau shamaas balsoshanas, taatad saturs savaadaaks. Aciimredzot tas nordic ir kautkaads development serveris? Bet ne par to shis spams. Manis mineetajaa pagee izveelamies attieciigi valsti un skaisti nonaakam “kuda pologajetsa”. Tad samekleejam kreisajaa pusee zem menu diivaina paskata SEARCHSITE, melnajaa caurumaa ievadam Brainstorm un sakam search. Vieniigais ko izdod ir bibliograafija, ejam, lasam un briinaamies ka Brainstorm ir dzimis 1976. gadaa Detroitaa… Khmm…

  Atbildēt
 5. Storms

  Yep. Atradu kaa NORMAALI iekljuut tai balsoshanas pagee. Taatad atnjemam coolynxam peedeejo chupachups, ievadam explorerii urli www.mtve.com , izveelamies valsti (Nu es teiksim Latviju izveeleejos), tad kreisajaa pusee menjucii klikskinam uz TELEVISION. Atveersies page kur ir kliedzoshas daamas bilde ar virsrakstu UP NORTH WITH KICKI BERG. Spiezham turp un nonaakam kur gribeejaam. 😉

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *