Nedaudz horoskopu

Atkal Stefuks atsūtīja šo to interesantu. Šoreiz tie ir horoskopi. Samērā neķītri horoskopi par sievietēm, kas itkā esot iztulkoti no kāda XAKEP žurnāla. Iztulkojis šos horoskopus – eyeless.
Aizvāciet bērnus no monitoriem un tikai, tad turpiniet lasīt tālāk. 🙂
Ā un tiem, kas *broņevikā* – tas ir joks un domāts garastāvokļa uzlabošanai, lai gan katrā jokā ir daļa patiesības 😉

Zivs
Īsts atradums. Ja ļoti gribēsi – pārgulēsi ar viņu. Viņa galīgi nevar kontrolēt savas jūtas un emocijas ar skaidru prātu. To Tev vajadzētu sadistiski izmantot. Te derēs jebkura jūtīga herņa: slepenas zīmītes, negaidīdas puķes dzīvoklī, maigi glāsti, paranoiski čuksti uz auss utt. Taču atceries: viņas intuīcija ir Eifeļa torņa augstāka par eriģēto prieku. Tāpēc necenties viņai melot – to, ko Tu stāstīsi viņai, vajag Tev pašam ticēt. Pati sev viņa gan melo pamatīgi un lielās dozās. Tā kā viņas domas par Tevi būs stipri savādākas, bet drīzāk uz labo pusi. Parasti zivīm piemīt visādas reliģiozas un okultas novirzes, tā kā Tu bez problēmām varēsi viņas piedabūt uz tantrisku vai vēl kādu mistisku seksu. Gultā uzvedas patīkami, kaut gan reizēm nedaudz noslēgti. Praktiski visas zivis ir biseksuālas.

Auns
Pašpārliecināts vulkāns – kautkas tamlīdzīgs. Ļoti spītīga un uzskata, ka viņas viedoklis ir pats galvenais un vissvarīgākais un uzspiež to visiem pārējiem. Ja viņa domā, ka Tu esi kretīns – tūlīt pat to Tev paziņos. Lai viņu dabūtu, vajag parādīt kāds Tu esi varens, stiprs un pašpārliecināts lamers. Atceries: viņai nepatīk vārguļi, nīkuļi un tie kuri nepiekrīt viņas viedoklim. Kaut gan iekarot viņu nevajag: viņa pati piedāvās satikties 18:30 Biķernieku mežā un ne-bērnu orģijām. Ļoti patīk drāzties un gultā izmanto tādas perversas lietas, par kurām lielākajam manijakālam slepkavam būtu pamatīga skaudība. Parasti auni – heteroseksuālas

Vērsis
Pārsvarā zemes vecene. Dievina izklaidēties, pietam lameru kompānijā. Te neies cauri visādi prikoli ar mūžīgu mīlestību, un visāda jūtīga figņa, kā tas bij ar vēzi. Vienkāršākiem jābūt, dārgie draugi. Vienkārši dari tā, lai viņai ar Tevi būtu interesanti, uzdāvini kautkādu sieviešu figņu, nedaudz standarta romantisma – un viņa ir Tava. Galvenais nevajag viņai uzmākties, viņa ir ļoti stūrgalvīga. Ja viņa pēkšņi nolems, ka Tu iespaido viņas psihi – sāks kauties. Tā kā te vajadzētu izmēģināt ar laiku pārbaudītu stratēģiju: labāk stundu pagaidi, nekā trīs pierunā. Izskatās viņas parasti sievišķīgi un stilīgi, reizēm ļoti gudra, bet pārāk piezemēta un ieciklēta uz izklaidi un Tavas naudiņas daudzumu. Gultā uzvedas standarti, perversas lietas labāk pat neiesākt. Taču bieži starp vēršiem ir lesbietes.

Dvīņi
Ļoti dīvaina tante. Tas ir pēc izskata parasta, bet īstenībā ļoooti savāda. Tu esi pamanījis, ka daudziem nojūdzās smadzenes, bet ar viņu ir daudz trakāk. Viņas raksturs mainās visu laiku. Te viņa dievina Tevi un pēc Tava lūguma skrien Tev atsūkāt, bet te izmet Tevi un Tavas pekeles uz ielas. Tāpat ir arī seksā: viņas fantāzijas var aizēnot Lielā Perversa labo slavu, bet nākošajā dienā viņa pasaka, ka drāzties ir tas pats, kas ēst miruša dzīvnieka gaļu. Tā kā es Tev nevaru palīdzēt: vajag orientēties uz vietas. Gultā daudzveidīga. Dvīņi mēdz būt lesbietes, zoofiles, kosmonautes un vispār par ko vien grib.

Vēzis
Uzbāzīga, uzmanīga, sapņaina meitenīte. Diezgan vienkāršs veids kā viņu dabūt: visu laiku stāstīt cik viņa ir gudra, skaista, vienīgā un vēl visādus krutus fufeļus par viņas neatkārtojamību. Saki, ka nevari dzīvot bez viņas, ka viņa ir kā malks svaiga gaisa, īsāk sakot muldi viņai visu laiku, bez sirdapziņas pārmetumiem. Lieta tāda, ka viņai ir kaudze ar konpleksiem par viņu pašu, un ātri vien Tev piesiesies. Taču apniksi viņai arī ļoti ātri, jo viņa nezin ko grib. Bet, ja Tu viņu pametīsi, viņu mocīs pamatīga depresija, ka pat man palika bail. Viņa no Tevis neatsiesies vēl pāris gadu: zvanīs, sūtīs vēstules, utt. Un pastāvīgi činkstinās, ka neviens viņu nemīl, ka Tu esi pretīgs izdzimtenis, pasmējies par viņu un pameti viņu, nevainīgu, mazu meitenīti. Gultā rāda akrobātiskus brīnumus, jo nejau pirmo reizi tur, un otro arī ne. Parasti heteroseksuālas.

Lauva
Diagnoze: lielummānija. Visu laiku jūtās krutāka par visiem. Tā kā spēlēt vajag tieši uz to. Viss, ko Tu vari izdarīt: dāvināt viņai dimanta auskarus, ceļojumu apkārt zemei, 3 reizes dienā dziļi paklanīties, bļaut cik viņa ir lieliska un uztetovēt viņas vārdu sev uz krūtīm. Taču neaizmirsti, ka pie viņas kājām rāpo kaudze pielūdzēju – tā kā Tu esi vēl viens arguments viņas krutumam. Taču Tu nevari viņu krāpt – tā ir viņas privilēģija, nemirstīgās dievietes un pasaules valdnieces. Tā kā, lai dabūtu viņu, Tev vajadzēs daudz naudas, daudz brīvā laika un labi piekārta mēle. Un tā, gultā lauvas vispār tā neko, bet pat te izpaužas viņas krutums. Parasti heteroseksuālas.

Jaunava
Ideālistiska frigidita. Gaida savu princi uz zila vai vēl kāda zirga, un līdz tam brīdim ne arvienu negulēs. Kaut gan es šaubos, ka viņa gulēs ar to princi vispār. Visus cilvēkus, izņemot sevi, uzskata par totāliem izdzimteņiem, kaut gan ļoti labi to slēpj un šifrējas par mīļu un jauku veceni. Dievina flirtēt un spēlēties ar visādiem onkuļiem, bet pēdējā brīdī pamet tos. Viņa var gadiem nedrāzties un nejusties slikti. Viņas seksuālie algoritmi pilnībā tiek kontrolēti ar prātu, tāpēc piebraukt no jūtīgās puses un elsot mēnes gaismā ir beigts numurs. Vienīgā reālā reize ar viņu ir pārgulēt kāzu naktī. Bet lai apprecētos, desmitiem gadu viņu vajadzēs romantiski aplidot. Gultā uzvedas nedaudz pasīvi, kaut gan viegli pierunāt uz visādām perversām lietām. Parasti jaunavas – lesbietes.

Svari
Mājas meitene. Nevar iedomāties savu dzīvi bez otras pusītes un tāpēc parasti ātri aprecas. Tā kā stāsti viņai, ka Tev ir nopietni nodomi un, ka Tu neesi viens no tiem “vienas nekts onkuļiem”. Viņa ir ļoti kaprīza un patīk bieži apvainoties. Bet, ja viņa Tevi mīl – apvainoties beidz, un cenšas nolīdzināt visas asās malas jūsu attiecībās. Tāpat kā vērsim patīk visāda romantika un sieviešu mantiņas. Reizēm sāk tēlot no sevis to, kas īstenībā nav, pietam to dara nekaunīgi – te Tev vajadzēs nedaudz piespēlēt, lai nenoskaņotu viņu pret sevi. Sekss parati viņai ātri apnīk, un nodarbojas ar to tikai tāpēc, lai nešķistu frigida, jo ļoti ir atkarīga no citu viedokļa. Gultā bieži ir vienveidīga. Parasti svari ir heteroseksuālas.

Skorpions
Viņai patīk drāzties. Viņa māk drāzties. Viņa grib drāzties. Burktiski viņas dzīves mērķis ir drāzties. Tādu veceni parasti nevajag iekarot, viņa pati pienāks klāt un pateiks: “Es Tevi gribu!”. Viņas klātbūtnē stāv visiem, pat Romas pāvestam, Dali Lamai 14-tam un 5. gadīgajam Kārlītim. Viņai ļoti patīk runāt par seksu un viņas iepriekšējo pieredzi – vari nebūt greizsirdīgs. Jūsu attiecības tālākais liktenis ir atkarīgs no tā, kā jūs pavadīsiet pirmo nakti – ja Tu viņu neapmierināsi, tad es Tevi neapskaužu. Kaut gan, ja izturēsi arī Tevi neapskaužu, jo ne katrs lamers varēs izturēt 5-6 stundas non-stop. Gultā viņa ir…ēēē…kā lai to pasaka, nu Tev tiešām pietiks un paliks pāri dažām Hirosimām. Parasti skorpioni heteroseksuālas.

Strēlnieks
Romantiska, taisnlīniju kuce – tāds apraksts visvairāk viņai piestāv. Nemāk melot, kad lieta iet par citiem cilvēkiem: atklāti pateiks par Tevi visu ko domā, un norādīs taisnāko ceļu kā iet uz visiem zināmo intīmo vietu. Bet toties par sevi viņa var pastāstīt tādas lietas, kas pat Lielajam Varenajam murgos nav rādījušās. Dievina visādus skuķeņu romantiskus sūdus, tādus kā raudulīgu dzejoļu lasīšanu, satikšanās pie strūklakas pusnakts mēness gaismā un atzīšanās mīlestībā uz ceļiem. Pirmajā dienā uzdāvini rožu pušķi un pastaigājies. Otrajā dienā uzdāvini rožu pušķi, pastaigājies un nosūc viņu. Bet trešajā dienā vienkārši un dusmīgi viņu izdrāz. Diezgan bieži viņa iekrīt dziļā depresijā. Tad labāk viņu neaiztiec. Ja pamana, ka Tu viņu krāp, iekrīt vēl dziļākā depresijā. Kaut gan viņa ir ļoti neuzmanīga, tāpēc viņu ie viegli pamest. Gultā viņai dažreiz ir ļoti dīvaini kompleksi, bet visumā gultā tā neko. Heteroseksuāla.

Mežāzis
Ļoti līdzīga jaunavai, bet ir pamatīgi seksuāli norūpēta un slimo ar pamatīgu lielummāniju. Cilvēkus uzskata par tādiem sūdiem, pat par kādiem es neuzskatu viņus (kaut gan pelnīti). Pat, ja Tu esi Einšteina, Švarca un Bairona sajaukums, Tev vienalga nav iepējams viņu dabūt. Kautgan drāzties viņa grib pastāvīgi. Pastāvīgi – tas ir viņa grib drāzties katru sekundi. Un tāpēc viņas vienīgā izvēle ir nepārtraukti masturbēt, ko viņa arī dara. Pietam orgasmu skaits dienā reizēm ir lielāks nekā 40. Šie dati ir pilnīgi precīzi, jo iegūti ar slēpto kameru novērojamo objektu guļamistabās. Atceries, viņu nevar dabūt visu laiku zīmējoties viņas priekšā un aplidojot viņu. Viņa pati metodiski izvēlas sev partneri un gandrīz vienmēr kļūdās. Bet ar citiem viņa nepisīsies, ja ir ar Tevi. Bieži velta sevi visādam fufelim: reliģijai, mākslai, darbam un pavisam aizmirst, ka viņas ir dzīvas vecenes. Gultā uzvedās agresīvi un ņem kontroli savās rokās: darīsi to, ko viņa Tev liks. Gandrīz vienmēr biseksuālas.

Ūdensvīrs
Tipiska hippija. Viņai ir gigabaits vīriešu kārtas draugu, un momentā Tevi pametīs, ja neļausi viņai ar viņiem tikties. Viņai ir pie vienas vietas Tava nauda un izskats, tā kā vari daudz nezīmēties viņas priekšā. Bet ir Tev vajadzētu būt augstākam nekā pilnam murmulim. Dievina brīvību un tāpēc nepatīk pieķerties ļoti vienam cilvēkam. Sekss viņai interesē minimāli, tā kā no šīs puses arī nevar piebraukt. Dažreiz viņai gadās konkrēti nojūgties, un tad viņa var izstrādāt tādas lietas. Tajos brīžos viņai arī vajag piebraukt. Gultā uzvedas kā piklājas taču reti gūst baudu no seksa. Parasti heteroseksuālas.

Ja kādam vēl nav aizgājis, šie te horoskopi ir veltīti sieviešu seksuālajai aktivitātei. Tas cilvēks, kurš ir pētījis un uzrakstījis šos horoskopus, pats ir gājis visam šam cauri. Pēc nostāstiem šie horoskopi ir ņemti no drauga māsas draudzenes brāļa, kurš tos sazin kur izrāvis, tomēr tas nenozīmē, ka tie neatbilst patiesībai. Pēc savas pieredzes esmu salīdzinājis un kādos 80% patiešām tā ir. Pašam reiz bija Jaunava un pāris lauvu – tas bija nepanesami. Nu re un ir uzradies arī horoskopa tulkotājs – eyeless.

12 thoughts on “Nedaudz horoskopu

 1. PoRToSS

  Danya’s staasti vienmeer ir rulleejushi. HP ir danya.ru. Starpcitu es arii saaku tulkot vienu Danyas testu kuru ja gribat varat izlasiit sheit, bet taa arii nedatulkoju un visas garumziimes aizgaaja pa pieskari, bet saprast var;)

  Atbildēt
 2. eyeless

  taax….te nu ir horoskopu tulkotaajs :DDD horoskops ir tulkoc mezhoniigi sen(2000. gada 26. novembrī 21:20:00)..tik tagad saak izplatiities :DDD…koroch wisi kas winu lasiija atziist ka wins ir mezhoniigi reaals…wiena meitene pat teica ka nekag naw lasijusi reaalaaku horoskopu(par winu pashu…zheel ka wina nebija skorpions 😉 )..tulkoc no XAKEP…raxtijis muusu miiljais Danjechka reaalz kex.. :DDD

  Atbildēt
 3. Agnese

  Ko lai saka,tam cilveekam fantaazija darbojas,pat atradu ko patiesu, bet ljoti minimaali.Viens jaut., tas naaca taa impulsiivi, vai bija jaapadomaa???????

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *