Kā ir jācīnās ar SPAM

Ļoti daudzi man ir sūtījuši dažādu informāciju par to kā nu kurš SPAMeris bojā jūsu pastkastīti ar saviem piedāvājumiem.
Digi pārsūtīja vienu SPAM emailu kurā bija apsveikums 8. martā un *izdevīgs* piedāvājums iegādāties savām mīļotajām sievietēm dāvanas.
Kas no tā visa iznāca lasiet tālāk…

From: hemmos [mailto:hemmos@delfi.lv]
Sent: Friday, February 22, 2002 12:32 PM
To: upura@email.lv
te seko veikali kuros var izdevīgi iegādāties visādus fufeļus tb ekstra piedāvājumus. Nu un kā pienākas nobeigums.

Rezultātā mēs nonākam uz šādu lapu 🙂

Hemmos

Lūk tā cīnas ar SPAMeriem 2000.lv administrācija

13 thoughts on “Kā ir jācīnās ar SPAM

 1. PoRToSS

  Nu SIA “Internet”‘am kuram pieder 2000.lv hostee arii internet review un shamie ar spamo. Es biju pierakstiijies sanjemt paroliites uz vinju XXX saitu, bet paaris reizes dabuuju spamu lai es peerku InternetReview :)). Secinaajums: SIA “Internet” sux.

  Atbildēt
 2. Killa

  Kautkaadi briinumi! Sia “Internets A.K.A. Liikaas rocinjas” beidzot saakushi dariit kautko pozitiivu. Mosh driiz arii top.lv aizveers…

  Atbildēt
 3. Goetz von Berlihingen

  drosh vien ziniet: abuse.net. Mani spamoja kadi Rigas tirgonji, es parsutiju tos meilus uz abuse. Spama vieta no ta pasha servera (vajadzeja paraknjaties celju meklejot) sanjemu paris virusu (bez trablem – NAV). Galvenais – spams izbeidzas.

  Atbildēt
 4. Vaards

  Tas tik taads nekaitiigs spams tachu bija… Un jamo shitaa iekaustiit… Skaisti jau, bet laikam puisim nav iespeejas savaadaak pashapliecinaaties 😉
  Patiesiibaa – iespamoshu “reklaamu” par spamu… Mans darba e-mails ir “traapijis” laikam kaadaa paardoshanas listee, un es sanjemu DESMITIEM mailusnovisatshkjiriigaakajiem spameriem (katru dienu)…
  Teksts krievu valodaa:
  Предлагаем рассылки по следующим спискам адресов предприятий:
  Расценки на электронные рассылки
  125 000 предприятий Москвы, России, СНГ: $300/450/600*
  57 000 предприятий Москвы: $150/225/300* 48 000 предприятий Росси (без Москвы): $150/225/300* 20 000 предприятий СНГ (без России): $50/75/100*
  105 000 предприятий России (включая Москву): $250/375/500*
  68 000 предприятий России и СНГ (без Москвы) $200/300/400*
  * Цены указаны за разовую рассылку по всей базе при объеме письма до 2/5/20 Кб соотвественно с учетом всех налогов. Форма оплаты любая.
  Заявки и вопросы присылайте на E-mail: emailreklama@global-mail.ru

  Вы также можете приобрести базы электронных адресов предприятий в комплекте с программой для электронных рассылок. В базы включены предприятия всех видов деятельности. По каждой организации представлены только название и электронный адрес. Все адреса проверены на существование.Предлагаем следующие базы для самостоятельных рассылок:
  Расценки на базы электронных адресов предприятий
  125 000 (Москва, Россия, СНГ) – $500

  57 000 (Москва) – $300
  48 000 (Россия) – $250 20 000 (СНГ) – $100
  105 000 (Москва, Россия) – $450
  68 000 (Россия, СНГ) – $300

  Заявки и вопросы присылайте на E-mail: emailreklama@global-mail.ru

  Atbildēt
 5. Vaards

  Taatad – ja jau Digi uznjeemies ciinju ar spameriem, tad vareetu aizbraukt un norakt vienu no ljaunuma sakneem [Global-mail.ru] + Arii shii servisa klientus vajag norakt (tie ir tie patiesies spameri…)
  Un kad shitas buus norakts, tad es iedoshu veel kaadu kaudziiti ar nopietnaakiem “spama biznesmenjiem” kas naak no otras puses – t.b. no AmerikJaanji ir izcilaakie spamotaaji… (iespeejams pat, ka tos vienkaarshaak “slepkavot”, nekaa austrumu kaiminjus)

  Atbildēt
 6. coolynx

  Digi neko nav uzņēmies. No kurienes tu to rāvi? Viņš tikai pārsūtīja šo emailu.:)
  Un publikācijas mērķis bija parādīt to, ka šī firma spamoja un, kas tai par šo joku bija. Es domāju, ka nevajag šeit spamot ar to, ko kurš un cik daudz saņem savā emailā, jo atradīsies ļoti daudzi, kam spama ir vairāk. Man ir īpaši mail konti, kur nāk TIKAI spams un, kas? Labāk būtu uzrakstījuši reālu ieteikumu, kā cīnīties ar vietējiem spameriem…

  Atbildēt
 7. JG

  2 Vaards: – vai tik neesi iedevis savu mailu tādas Kompass katalogu bandas pārstāvjiem? Man ar reiz tā gadījās. Pie tam šie paprasa to mailu tikai lai varētu sazināties un pēc tam bez prasīšanas iesper savā datu bāzē. A to datu bāzi visādi krievu spameri pārsvarā izmanto.

  Atbildēt
 8. ANONIIMS(SHOREIZ)

  Pa pjanji aizsuutiiju jamajiem shaadu atbildi. Kaanekaa “podaa” biju lasiijis shito zinju. Taapeec mans variants bija atbildeet un uzzinaat, ko jamie teix. Nezinu vai tam ir kaada jeega, bet interesanti tomeer. Atvainojos par nesmuko valodu(tb lamaahsanos, da i vispaar valodu textaa), bet atgaadinu, tas bija reibuma staavoklii.
  “POSHOL naaaaaaaaaaahuj so svoim spamom, bljin. Kto vam dal moi e-mail, daite po morde. A vosheto spam nezakonen, vam hana, zakroite svoju hrenov lavku. U vas dazhe homepage netu, zakrili vash hrenov homepage izza spama, tak vam i nado, budete znatj suki.”

  Atbildēt
 9. Vaards

  Uj, coolynx… NU i sadevi man! 🙂
  Nu labi, lai iet. Viens veids kaa pret spamu ciinos es, buutu nosaucams par “slinko veidu” [Outlook express lietotaajiem]:
  Sanjemam emailu, iekraasojam to, spiezham uz “Message”, un taalaak uz “Block Sender”. Sarezhgjiitaaks variants – “Tools/Message rules un sheit atkjekseejam viskautko…
  Ja pavisam nopietns gadiijums – www.ripe.net un tur lasam taalaak.

  Atbildēt
 10. Guigo

  Par Outlooku runajot – panemam to pasu spamera meilu iezimejam, tad caur opcijam sameklejam automatisko forward funkciju, un tur tad ierakstam, lai meils forwardejas atpakal pats uz savu adresi. Un viss notiek.

  Atbildēt
 11. iruchan

  atvainojos par nokomp leksiku,
  Vai ibmim ir email progs, kas nesuucot, tikai pievienojas pasta serverim. var paarbaudiit, kas ir ienaacis. (paraadot email sarakstu un cik emaili ir lieli, vai ir atachmenti).
  nevajadziigo var nesuucot izdzeest pashaa serverii.
  Macam man ir, bet vai ir prieksh Windows …(arii vajadzeetu).
  (tomeer itkaa saistiits temats.) VAI IR?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *