BSA aplauzās ar prasību pret kickme.to

Zviedrijas tiesa atteica BSA uzsākt civillietu pret starptautisko pāradresācijas servisu kickme.to. Kickme.to ir vairāk kā 200 000 biedru un ļoti daudzas adreses kalpo warez/crack un līdzīgiem nelegāliem saitiem.
Tā kā šos saitus pamatīgi dzenā tie paši BSA, tad nākas pārvākties no viena servera uz citu attiecīgi tiek zaudēti apmeklētāji. Šāda konstanta pāradresācijas adrese palīdz nezaudēt saiti ar apmeklētāju.
Ar BSA palīdzību tiek aizvērtas jau daudzu normālu saitu adreses. Par vienu šādu saitu biju rakstījis jau iepriekš Nitallica.
Nu lūk BSA tagad iespringa, ka kickme.to ignorē šos *cēlos* centienus cīņai ar pirātiem un neslēdz pirātu izveidotās adreses. Lai gan manuprāt tiesai šajā gadījumā ir taisnība, jo pāradresācijas serviss nepiedāvā vietu šīs nelegālās programmatūras glabāšanai…
theregister.co.uk

2 thoughts on “BSA aplauzās ar prasību pret kickme.to

  1. LuckyStranger

    Neslikti =8]! Kaut ari ne reizi ar tada tipa saitinjiem, ka Kickme.to, biju darbojies … vienalga, zel, ka dzena 6adi Crack sait’uz u.t.t. :(((( – ko mes galu gala darisim bez krakiem? Pirksim, ka American Bad-ass’ez pa 99 $ kaut kadu tur sux’igo proginu … !?

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *