Meklējam seksu Hansabankā

Jānis atsūtīja visnotaļ interesantu informāciju kārtīgam spamam. Runa iet par Latnet meklētāju un tā piedāvātiem pakalpojumiem, kas skars arī Hansabanku, bet nu mēģināšu aprakstīt visu pēc kārtas.

Latnet Search

Mani piedzīvojumi ar Latnet meklētāju sākās ar brīdi, kad beidzot tajā tika noindeksēts *viss* mans saits (~22.06.2001) kurā agrāk spamoju, par to var palasīt arhīvā 09.07.2001. Jo pirms tam bija atrodama tikai viena lapa no visa saita HDSL. Tā bija manuprāt vienīgā lapa visā Latvijas internetā, kur bija aprakstīts, kas tas par zvēru ir Mājas DSL un kā to pareizi pagatavot vakariņām (kāpēc gan es ar to nevarētu palielīties, jo man šķiet, ka vēl joprojām Lattelekom lapā nekā tāda nav 😉 ). Šobrīd arhīvā atrodas versijas bez bildītēm, jo tas manuprāt vairs nav aktuāli.

Agrāk visu laiku pukojos, ka Latvijā nav neviena normāla meklētāja. Tad pagājušajā gadā parādījās uzreiz 3 gabali. No visiem meklētājiem es slavēju Latnet meklētāju, jo tas bija visprogresīvākais un ļoti atgādināja Google.com meklētāju.
Tā kā mans saits bija statisks un daudzas garšīgas lietas bija atrodamas arhīvos, tad bija nepieciešams *saita* meklētājs (site search, ko piedāvā Google.com). Sākumā iztiku ar Google meklētāju, bet vēlāk pievienoju iespēju meklēt arī ar Latnet meklētāju, jo tas atradās Latvijā un tādejādi atkrita problēmas, kas saistītas ar trafiku. Pirmajā piegājienā es ievietoju variantu, kad tiek meklēts galvenais atslēgas vārds “coolynx” + tas vārds, ko gribam atrast. Vēl arhīvā var atrast šo variantu *līks* Latnet meklētāja kods. Šis variants tikai daļēji nodrošinātu meklēšanu saita ietvaros, jo mans niks varētu būt minēts arī citos saitos, bet citu variantu uz to brīdi nebija, jo nekādas dokumentācijas vai skaidrojumu par šo tēmu arī nebija. Starp citu nesen ir parādījies arī skaidrojums, kā to izdarīt *pareizi* Kā piesaistīties. Šo te skaidrojumu man toreiz atsūtīja arī kāds Latnet meklētāja izstrādātājs. Es pat savā naivumā noticēju, ka tiešām manu sviestu kāds lasa un vēlas palīdzēt citiem izglītoties utt. Bet, tad apskatoties Latnet meklētāja top meklēto vārdu statistiku ieraudzīju, ka mans niks “coolynx” ir iekļuvis topā pie tam ļoti labā vietā (tas bija sen un topa atskaites periods jau ir mainīts 🙂 ). Protams, ka man kļuva skaidrs kapēc tik ātri manā pastkastītē parādījās skaidrojums par to kā ievietot pareizu meklēšanas kodu, lai meklētu saita iekšienē, jo mans variants ar papildus *lieko* meklējamo vārdu jauca visu viņu topu 🙂
Tā kā daudzi webmeistari ātri pārķer vērtīgas idejas, tad šāds *līks* saita iekšējais meklētājs varētu parādīties arī citos saitos un tas nu galīgi nebūtu pa prātam Latnet meklētāja veidotājiem.

Tagad esam nonākuši līdz šīs dienas hītam, ko arī atsūtīja Jānis.
Domāju, ka daudzi būs uzklikšķinājuši uz banerīti, kas te augšā mirgo un nonākuši uz latnet meklētāja reklāmas lapu.
Šajā lapā tiek piedāvāta iespēja iegādāties vispopulārākos atslēgas vārdus (par kuriem rakstīju augstāk). Desmit govis un atslēgas vārds tavs. Govis ir jāpieņem, jo vakar pa TV teica, ka, ja neņems govis, tad var zvanīt uz 02, jo govis skaitās vēl oficiāls maksāšanas līdzeklis. Tā kā viss čikiniekā – neatraujamies no čupa-čups un lasam tālāk.

Pag, bet pirms lasīt tālāk izdarīsim vienu maziņu vingrinājumu. Čupa-čups var palikt mutē, bet rokas būs vajadzīgas brīvas, jo nāksies šo to ierakstīt. Nu labi var jau arī neko nerakstīt. Pameklēsim nedaudz sexa mūsu mīļajā meklētājā Sex. Da labi, spied, ka tev saka. Reāls spēks! Nu nopietni 😀
Katram gadījumam uztaisīju bildīti vēsturei, jo ļoti iepatikās atrastais rezultāts Hansabanka Sex.
www.hansabanka.lv Hansabanka – viena no vadošajām bankām Latvijā, kas piedāvā kvalitatīvu un daudzveidīgu *meklētais vārds* gan privātpersonām, gan juridiskām personām
Var jau arī meklēt citus līdzīgus vārdus… 🙂
Jānis raksta sekojošo:
Nu fīča jau itkā normāla, ja gribi, maksā, un tevi rādīs kā pirmo. Bet lielākais sviesc ir tas, ka uz populārākajiem vārdiem jau ir piereģistrējusies Hanzabanka. Bet vārdi ta kādi – sex, xxx, utt. 🙂 Man tas liekas konkrēti stulbi.
Tad, kad pilsonis x meklēs nākošreiz sexu internetā, un dabūs 3 hanzabankas, 5 unibankas un pāris parex bankas reklāmas, diez vai viņam prātā vēl būs kādas domas par sexu, kā vienīgi iz#^@$t tās bankas, un nenākt nākošreiz uz
šo search engini.

Bet toties kā celsies Hansabankas reitings pēc tam 😀

Principā dodu žetonu Hansabankas mārketinga daļai par izmantoto iespēju šādā veidā reklamēties meklētāja, bet atņemu žetonu par to, ka tiek izmantoti šie atslēgas vārdi.
Rezultātā žetons paliek pie manis 🙂
Nu labi, lai būtu godīgi žetonu atdodu Latnet meklētāja jaunajai ekstrai ar kuru var pelnīt naudu… lai gan piestrādāt pie meklētāja kvalitātes vēl ļooooti vajadzētu. Tad arī bankām nenāktos maksāt par jēliem atslēgas vārdiem.

2 thoughts on “Meklējam seksu Hansabankā

  1. Jar-Jar

    Es gan veeljoprojaams par labaako .lv mekleetaaju uzskatu internet.lv, jo lai gan es neieredzu puls, ms un internet(porvaideri), internet.lv mekleetaajs peec manaam domaam un arii eksperimentiem ir vislabaakais… bet diivainaakais ir tas ka uz atsleegas vaardu “bank” hansabanka nav pieteikusies… diivaini….

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *