Delfi norāda vietu politiskajām reklāmām

Jānis atsūtīja divas bildītes ar Delfi saitā izvietoto politiskās reklāmas baneri, ko var šeit redzēt.

PLP

Uzklikšķinot uz šo banerīti mēs nonākam uz Delfi serverī atvēlēto veitu (šajā gadījumā gan uz bildi, kas ir iemūžināta vēsturei), kur, tad arī ir izvietota šīs reklamētās partijas reklāmas bukleti. Jānis bija nedaudz sašutis vai izbrīnījies par to kurā vietā Delfi ir izvietojuši šīs partijas reklāmas (sava klienta) materiālus. Tie atrodas zem direktorijas /temp/ (*datoriķi* zin, ka šādās direktorijās parasti glabājas pagaidu *draza*, ko saveido programmas).
Manuprāt Delfi ir īstajā vietā ievietojusi kārtējo *cīnītāju*, kas mēģinās neveiksmīgi rūpēties par Latvijas iedzīvotāju labklājību. Drazai ir jābūt teiksim Recycle bin direktorijā, bet nu, lai būtu temp… 😉

12 thoughts on “Delfi norāda vietu politiskajām reklāmām

 1. JG

  Delfi tā dara jau vairākus gadus – ja klientam nav savas lapas, kur ielikt savu crap, tad tas Delfos stāv temp katalogā. Kur tad vēl tam būtu jābūt, ja tas paredzēts īslaicīgai reklāmas akcijai?
  Ja jau Jānim tā patīk, tad var uzlikt sev par wallpaperi to bildi.

  Atbildēt
 2. Janis

  to JG,
  aciimredzot tu esi no Delfi un tu tagad megjini klientu priekshaa taisnoties. Es jau nesaku, ka slikti, ka liek ieksh ../temp/… pats uz majas PC arii temp/ turu labas un noderiigas lietas.
  sorry atvainjos, ja kads tika skarts

  Atbildēt
 3. coolynx

  Ja šai lietai pieiet tā nopietni, tad es noteikti negribētu būt Delfi klients, lai gan es tāpat arī negribētu būt Delfi klients, bet teiksim man šis direktorijas nosaukums arī nepatīk. Manuprāt tas rada nepareizas asociācijas. Bet klientam jau laikam pie kājas, ja reiz apmierina šāds statuss.
  Es zinu, ka agrāk arī tas pats Apollo saviem klientiem piedāvāja vietu uz servera priekš mājas lapas kaut kādā ellē ar vairākām apakšdirektorijām no kurām viena bija temp. Tātad firma jau iepriekš ir nolēmusi, ka šis klients nav nopietns un viņa vieta ir miskastē.
  Cilvēkiem, kas neložņā pa direktorijām noteikti temp neko nenozīmē, bet, ja pamēģina atvērt uz sava cietā diska teiksim:
  c:windowstemp vai c:winnttemp, kur windows vai winnt ir domāta windows direktorija, tad apskatoties uz šo direktoriju saturu variet iedomāties, ka šajā direktorijā ir ievietota jūsu mājas lapa vai reklāmas buklets. Nu un tagad jums ir skaidrs kāds statuss tiek piešķirts…

  Atbildēt
 4. laacz

  Temp naak no vaarda temporary. Laiciigs. Reklaamas akcijas un shitaada tipa promo akcijas ir laiciigas => temporary => temp. Protams, var jau vilkt paraleeles starp folderi temp un tur mineeto, bet tas jau driizaak ir fantaazijas liimenii.
  Statuss ir nevis negatiivs, vai slikts, bet ‘laiciigs’. Manupraat no mushas tiek puusts zilonis 🙂

  Atbildēt
 5. JG

  2 Gremlins: tev laikam pašam ļoti gribas tikt pie tās pakaļas laizīšanas? un skauž?
  tiem, kas tankā:
  temp ir saīsinājums no agļu valodas vārda temporary. Pēc Tildes vārdnīcas – pagaidu, īslaicīgs. Minētā reklāma (bilde) ir tieši tāda – ielikta tur uz ierobežotu laiku. Nesaprotu, par ko te kur piesieties?

  Atbildēt
 6. coolynx

  šeit tika izteikti katra personiigie viedoklji. un man principā pie kājas, kur delfos liek banerus vai reklāmas materiālus, jo es tāpat delfus reti, kad apmeklēju. manuprāt arī problēmas te nav, jo katrs cilvēks ir tiesīgs izteikt savu viedokli…

  Atbildēt
 7. Storms

  Nu katraa zinjaa direktorijas nosaukumam TEMP IMHO nau ne vainas. Tikai viena cita lieta gan te ir ieveeriibas veerta: Tai reklaamas bukletaa (webs viena gif veidaa IMHO ir perversi, bet par gaumeem nestriidas) skaidri un gaishi ir noraadiits http://www.plp.lv/ kur reaali atrodas reklaamdeveeja webs. Vai tieshaam bija tik ljoti gruuti sho gif’u izvietot pie sevis cilveeciigaa paskataa? Starpcitu http://www.plp.lv/presei.htm interesants materiaals. Apsveicami pasaakumi. Tikai mazliet pietruukst profesionaalo zinaashanu, kas PLP buutu piedodams, jo vinju tieshais uzdevums nav taisiit webus un reklaamas kampanjas. Savukaart DELFI vismaz aiz cienjas pret klientu, ar kuru paredzeeta visai nopietna sadarbiiba, vareeja tak ieteikt ko labaaku? Galugalaa no taa gabals nevienam veel nav atkritis, un klienti nopietnaak skatiitos uz Delfiem… 🙂
  P.S. – Nesaskatiiju sheit politisko reklaamu. Latvijas pashavldiibu lietu paarvalde nav politiskaa partija. 🙂

  Atbildēt
 8. Gremlins to JG

  Nee man I.B. galigi nesimpatize:), tapat delfi, diezgan daudzus zinu, ta komanda tada divaina salasita, bet visu izskir slapes 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *