Tochka.lv – savdabīgs saits

Tochka.lv pēc nosaukuma pirmais, kas man iešāvās prātā bija Tochka… nu tā … nu tur … ai nu karoče vipit’ hosh? 🙂 Nu jā. A izrādās nekā nebija. Saitā apkopota dažnedažāda informācija sākot ar cilvēka erogēnām zonām līdz pat sabiedriskā transporta kustības sarakstiem. Dēļ pēdējiem, tad arī ievilkos apskatīties šo saitu.
Ar izteiktu stilu vai dizainu saits nevar palepoties un pat vienotas valodas nav, bet autobusu saraksts man noderēja 🙂

7 thoughts on “Tochka.lv – savdabīgs saits

 1. Dreef

  Es to saitu arii nedeeljas viduu ietesteeju un tak sebe. Lamer projektam nedereeja ;-). Tipa tikai source pika↨▐║♪#$!.. Nu kaut kas shitaads

  un veel vairaak ;-). Pie tam ieveerteejiet e-mailu, jo tas ir no sos.lv, kas ir bezmaksas. Kaadeelj nevareeja taisiit savu tochka.lv ;-). Un vispaar lapa ir bezgaumiibas iemiesojums, jo kaa var salikt tik nesaderiigas lietas vienaa web lapaa – tipa autobusu sarakstu un erogeenaas zonas, par dizainu nemaz nerunaajot.

  Atbildēt
 2. aHHa

  Nu bet ja tochka.lv ir meatšķirās ar dizainu, tad kas atškiras, Dizains origināls. Tas nekas ka nav vienotaas valodas, galvenajs informācija, mēs to taču saprotam, vai nē?
  Lidzīgu saitu neēsmu redzējusi.

  Atbildēt
 3. coolynx

  aHHa: šobrīd saits JAU ir pārtaisīts un nav vairs tik nožēlojams kā tas bija, kad tika rakstīta šī ziņa… tā kā tiešām tas ir progresējis.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *