Apsveicam Dauņus vārda dienā

Daunis Šodien TVNET portālā pie vārda dienām parādījās interesants vārds – Daunis. Nu, ko es vēl šeit varu piebilst. Vienkārši pievienojos TVNET komandai un apsveicu visus Dauņus vārda dienā. 🙂

16 thoughts on “Apsveicam Dauņus vārda dienā

 1. 3a3

  nu nez nez .. kur vecaakiem praats .. Laikam pa pjanku kaut kas taads tikai var notikt .. 😛

  .. starp citu, kaa tur bija, cik cilveekiem vajadzeeja taadu vaardu, lai to vareetu likt kalendaaraa? tad vareetu apreekjinaat, cik taadu cilveeciju ir .. :))

  Atbildēt
 2. PoRToSS

  3a3 man liekas, ka taadiem jaabuut diviem… Vismaz ir kautkaads .lv _offciaalais_ kalendaars kuraa ir gandriiz visi vaardi… Vienaa dienaa pat ira 20 cilveeki… Varbuut tomeer es kljuudos…

  Atbildēt
 3. Foollohs

  Drīzāk jau tam igaunim bija PAUTAS. Bet visumā dauņi latvijā ir pietiekami daudz, ne mazāk, kā ar līkajām rokām, tā ka varētu pasludināt īpašo Dauņu dienu.

  Atbildēt
 4. uupizz

  Kaadreiz leishiem bija motokrosaa blakjenees kanteetaajs ar uzvaardu PIMPIS, a komenteetaaji to vaardu bailiigi locija – PEMPIS…..

  Atbildēt
 5. Jon Smit

  Smejiet vien, bet shito es pamniiju jau agraak- kaukur laukos beeninjos uzgaaju 1947(laikam) gada kabatas kalendaaru, un paarshkjirstot to, atklaaju, ka vienaa dienaa tieshaam ir vaardadiena Daunjiem. Varbuut, tas veel no tiem laikiem saglabaajies?

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *