Rīgā jauns tehno klubs M-808

Tiem, kas bija acīgi un lasīja komentārus, noteikti jau paspēja ievērtēt šo saitu TranceGate.apollo.lv. Starp citu es no turienes kaut kur pusgigabaitu novilku, lai gan dienu vēlāk pēc linka parādīšanās poda komentāros visas norādes tika novāktas, bet tā kā man viss jau bija sarakstiņā un gaidīja rindu, tad viss notika. :)~ Laikam jau pārāk daudz tautas ievēlās. Pēc pāris dienām gan atkal parādījās visi mp3.
Starp citu, ja tā klusītēm ielien tajā saitā, tad var arī tik pat klusiņām vilkt mp3, vienīgi izskatās, ka tas ftp tiek nedaudz noslogots un no sākotnējām 3 konekcijām uz 1 IP adresi tagad vairs palikušas tikai divas.
Bet stāsts jau nebija par to, bet gan par ziņu, kas šajā saitā šodien bija ielikta. Rīt plkst. 22:00 tiek atvērts jaunais tehno klubs M-808 Ziņas. Tās ir tās telpas, kur agrāk bija Metro… M-808 oficiālais saits m.808.lv

TranceGate

5 thoughts on “Rīgā jauns tehno klubs M-808

 1. ::DXC::

  kaukads sux ]neattiecas uz ::dezigne::[… es tiko tur ievaliju un zem >> downolads nika nau! da man nemaz trance nepatik.. no comentz

  Atbildēt
 2. PPL form LV-4801

  Nja dee-z ruleeeeeeee, ceru ka nenormirshu kamer ieraudzis jaunu 808 dizainu! nu bet ta tik turet! M.808 nja labakai latvija!

  Atbildēt
 3. PPL form LV-4801

  Nja deep-z ruleeeeeeee, ceru ka nenormirshu kamer ieraudzis jaunu 808 dizainu! nu bet ta tik turet! M.808 nja labakai latvija! soree par kludu!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *