11 thoughts on “Kolka.lv – hacked

 1. mojahataskraja

  Varētu saprast, ja tā būtu miljonāra lapa. Bet šoreiz tas izskatās nožēlojami. Interesanti,kāda būtu mūsu reakcija, ja mūsu auto kāds šāds grafītfans pa kluso apgleznotu ar kaut ko idiotisku. Vai mēs braukātu pa Rīgu un reklamētu šo “mākslinieku?

  Atbildēt
 2. Budzis

  Varbuut kaads ir iedomaajies, ka sho lapu veido kads profs? Zinot mineetaa pagasta valdiibu, pielauju, ka tas ir vieteejais skolnieks kaads, vai informaatikas skolotaajs uz pusslodzi 🙂
  Tad jau arii buutu jaapublicee visas uzlauztaas .yo.lv lapeles 🙂

  Atbildēt
 3. coolynx

  Tiem, kas vēl nav sapratuši, tad pods.lv nav žēlsirdības organizācijas saits. Šeit jau kopš saita dibināšanas brīža (ieskaitot visus iepriekšējos saitus) tiek publicēta informācija par visiem zināmiem uzlauztiem serveriem, kam ir jebkāda saistība ar Latviju.
  Un yo.lv lapas starp citu nemaz tik vienkārši nevar uzlauzt, ja arī kādam tas izdodas, tad tas ir tikai un vienīgi konkrētā saita veidotāja vainas dēļ. Cik man zināms, tad ardess lauciņā ievadāmo stringu gļuks jau sen kā ir izlabots un citu veidu kā uzlauzt šos saitus pagaidām nezinu. Budzis vari pateikt kaut vienu yo.lv *uzlauzto* saitu?

  Atbildēt
 4. Sīkums

  coolynx, kur pazūd Tava loģika un konsekvence? Ja zin Toms, vai no tā var secināt, ka uzlauztais serveris pat bez tavas palīdzības ir visiem zināms??? Un, ja pats nodarbojies ar bezmaksas padomiem( kurus es lasu ar interesi)un dalies savās zināšanās ar citiem, vai tad tā nav savdabīga žēlsirdība? Utt.

  Atbildēt
 5. coolynx

  Šajā gadījumā vārds *visiem* bija domāts kā visiem man zināmiem serveriem nevis visiem cilvēkiem zināmie serveri, jo pilnīgi visus uzlaušanas gadījumus nekad nevarēs zināt.
  Kāda starpība, ko es domāju… tāpat no tā nevienam vieglāk nepaliks…

  Atbildēt
 6. S-s

  Redz cik viegli mēs no lapu laušanas nonākam pat līdz citām niansēm…Negribu tev traucēt naktsmieru un šoreiz piesieties pārtraucu. Viss ir OK.

  Atbildēt
 7. Normunds

  Isteniba lapai ka tadai nav ne vainas tikai ir japiestrada pie izskata un stila. Ja nem vera ka to taisa viens cilveks no a lidz z (ka jau ieprieks teikts vietejais skolnieks vai sokolotajs uz pusslodzi) Un ja tas ir vina pirmais darbs tad nemaz tik slikti nav. Vai tad jus neatceraties kada bija jusu pirma web lapa? Tagad jus varat gudri spriedelet par to ko jus tagad makat. Bet tur iespejams tas ir vienigais dators skola un jau krietni novecojis un ari padomu nav kur smelties. Vai jus domajat ka tur ir liela biblioteka ar dazadiem aprakstiem par to ka jataisa web lapas? Padomajiet kadi pasi bijat kad sedaties pirmo reizi pie datora! Citus aplikt jau nav nekada maksla!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *