10 padomi latvietim integrācijas druvas kopšanā.

Iztikšu bez komentāriem. Vienkārši lasam.

1. Pieklusināt Dziesmu svētku vērienu, jo pēkšņs latviešu pieplūdums Rīgā var negatīvi atsaukties uz plašu masu labsajūtu.
2. Starptautu saziņā iestarpināt atpazīstamus vārdus kā “maķ”, “bļin” u.tml., kā arī literāri apstrādāt mūsdienu krievu folkloru, analogi “častuškām” veidojot “bļinuškas”. Izdot vienā blokā ar nerātnajām dainām.

3. Vēl labākai svešās tautas mentalitātes izpratnei visiem latviešiem izstudēt “Gorkija bērnību”, savukārt krieviem būtu ieteicama grāmata “Nevienam mēs Latviju nedodam”, kurā ir viss svarīgākais, kas jāzina krievam Latvijā.

Mūsu prezidentei izlasīt abas grāmatas.

4. Tā kā 50 + 10 gadi izrādījušies par maz latviešu valodas apgūšanai, bet latvieši krieviski prot joprojām, netērēt vairs ne santīma latviešu izglītošanai. Viņi visu apgūs tāpat.

Par ietaupīto naudu izdot jaunus integrācijas bukletus.

5. Topošos latviešu pieminekļus atveidot kā jātniekus zirgos. Zirgam protams jābūt mazākam un necilākam par Pētera I ērzeli, lai nerastos pārpratumi.

Tā kā Latvijā vēl svētakmeņu gana, par izejmateriālu pieminekļu pamatnēm nebūtu ko raizēties.

6. Smalkjūtīgi, vislabāk naktīs, atjaunot krieviskos nosaukumus ielu plāksnītēs.

Latviešu vaina būs mazāka, ja būsim to izdarījuši labprātīgi.

7. Ko tādu neizdarīja indiāņi, ka balto integrācija Amerikā tā ievilkusies? Bet nesērosim pārāk par iedzimto bēdīgo likteni. Galu galā – arī viņi taču ir vareni, viņi ir gudri, viņi ir skaisti…

8. Roku rokā, vienoti un bez aizspriedumiem soļosim uz Eiropas Savienību. Paviršam vērotājam var likties, ka ātri vien tiks izpārdota Latvija zeme.

Bet!

Mums tak būs iespēja pirkt īpašumus Zviedrijā! Dānijā!! Visur!!!

Tikai galīgs tumsonis var domāt, ka latviešus kārtējo reizi grib apdalīt.

9. Ja latvieša dzīvoklī ielauzies zaglis, rīkoties pēc labākajiem Briseles principiem – ierādīt viņam lielāko istabu, kā arī izsniegt otras ārdurvju atslēgas. Apsvērt iespēju šo zagli uzņemt savā ģimenē kā locekli.

Pretējā gadījumā būs pārkāptas viņa elementārās cilvēktiesības.

10. Uzņemt “Vella kalpu” pēdējo sēriju “Rīgas rāte krievu dzirnavās”. Filmas nagla – mūsu Čapajeva (tas, kurš kazaku mētelītī) svinīgā ceremonijā biedram Pereliginam pasniegtā Rīgas atslēga.

Teksts izkopēts no šī foruma:
pilsoniba
Komentāra autors: Sandstorm

11 thoughts on “10 padomi latvietim integrācijas druvas kopšanā.

 1. hammers

  Mjaa.Pametu forumu ar diezgan augstu adrenaliina devvu asiniis.Attureeshos izteikt kautko rupju,bet shai izveidojushajaas situaacijaa redzu pagaidaam tikai divas izejas: pirmaa realistiskaa-atnaaks citplaneetieshi un palidzees otraa fantastiskaa-pashi tiksim galaa ;))) Domaajams ka taadus pashpaarliecinaatu cilveekus nevar taa vienkaarshi paarliecinaat kaa tai teicienaa: Eslji chelovek idiot,to eto na dolgo! Nu bet var pakashkeeties ar foruma daliibniekiem kaa jau dazzi lettinji kad praats nesaas uz kashtji ;)))

  Atbildēt
 2. Wiseguy

  Vispaar labs teksts, zhetons autoram. Shito toch kaa prikolu vareetu aizsuutiit uz MK vai uz Saeimu. Bet jaapagaida, kad atveersies Valdiibas portaals, tad varees spamot.

  Atbildēt
 3. jusis

  “……..jaapagaida, kad atveersies Valdiibas portaals, tad varees spamot. Autors: Wiseguy :: 29.01.2002 / 09:58 ” ak ta re par ko Wiseguy sapnjo, nu zikjeris gan, citiem cilveekiem, koleegjiem, varbuut, nervus pacjakareet, pareizi, he he?

  Atbildēt
 4. Guru

  Man ariidzan biki asinis uzsitaas 🙂 gruuti par sho teemu pateikt , ko taadu, kas neaizskartu krievus, piemeram, tos, kas manaa kabinetaa straadaa.
  Tapeec laikam mums te taadas teemas nav. Un labi vien ir. Vienkaarshi runaajam latviski un Ok, bet, ja kaads veelas papraktizeet slaavu meeli, tad arii neviens shkjeershljus iipashi neliek.
  Bet pret slaaviem man shis tas ir. Reiz seetaa triis siiki braaliishi(pats arii biju galiigi svaigs) saaka par netiiriigo pagaanu saukaat, lidz naacas shos piekaut. Tad ieradaas vinju vecaaki(seetnieki) un tomeer noklausiijaas mani un siikie veelreiz dabuuja pa ausi. Laikam vecaki saprata, ka pashi vien ir savu siichu attieksmes ceelonis.
  Tas taa. Mosh Riigaa jaunatnes viduu nacionaalais jautaajums naf tik smags, bet taadaas nelielaas pilseetaas kaa Ventspils jaunieshu viduu notiek smaga daliishanaas divaas daljaas.
  Tas taa, biki offtopiks podaa

  Atbildēt
 5. Martins

  Vispār man liekas, ka mēs – Latvieši, pārāk daudz runājam par savām problēmām, un pārāk maz darām, lai tās atrisinātu.Un šo prolēmu vispār pagaidām normāli atrisināt nevar, tāpēc visas bļaustīšanās par šo tēmu ir tikai tautas tracināšana un nervu bendēšana … tā maurošana par tautas drīzu izmiršanu būtu jāuzskata par mazohismu – es personīgi izmirt netaisos, runāšu latviski, rakstīšu latviski un mani bērni tāpat … kas būs pēc n-tajām paaudzēm nav svarīgi … svarīgi ir tas, ka pašlaik ir tādi saiti kā pods, cietnis, u.c. ,kuros man iteresējošās tēmas varu lasīt latviski …

  Atbildēt
 6. Martins

  Vai kaads dzirdeeja ka plasajaa Krievzemee pirms kaada laicinja tika iedaliitas lielas summas krievvalodiigo atbalstam tuvajaas aarzemees?
  Nu luuk sekas

  Atbildēt
 7. Anonīmais

  Kuri mūsu valsts politiķi, atteikdamies atbrīvot Latviju no okupantiem, ir kļuvuši par
  latviešu tautas un valsts nodevējiem?
  Vairākas tā saucamās nacionālās organizācijas 90-to gadu sākumā sevi pieteica ar 3D formulu: deokupācija, dekolonizācija un deboļšivizācija. Daudzi arī tam naivi noticēja, bet kā rādīja laiks, tad tie bija tikai pirmsvēlēšanu saukļi bez reāla seguma. Laikam jau mūsu politiķi ir pārāk gļēvi, lai likvidētu okupāciju ar visām no tās izrietošajām sekām. Cik ilgi vēl cietīsim šo salašņu ņirgāšanos mūsu TĒVZEMĒ? Kad beigsies šis murgs? Re, mūsu tautas kalpi jau ir aizgājuši tiktāl, ka vēlas panākt, lai pasēs netiktu rakstīta tautība. Vai tiešām jūs tik ļoti kaunaties no tā, ka esat latvieši? Ja tā, tad jums nekavējoties jānoliek savi mandāti.
  Cik ilgi var diskutēt par valsts valodas zināšanu nepieciešamību? Reiz par visām reizēm taču šiem “tūristiem” ir jāatgriežas savā tēvzemē. Kādas šeit var būt runas par cilvēktiesībām? Vai tad, kad notika latviešu (ne tikai) deportācijas, kāds vispār uzdrīkstējās ieminēties par šīm tiesībām? Lielākā daļa okupantu atklāti nicina Latviju, bet mūsu Prezidente izliekas to neredzam. Vai tad Prezidente nezina, kādā veidā šīs aziātu ordas ieradās mūsu TĒVZEMĒ? Vai vispār ir iespējams aizmirst šīs zvērības, ko pastrādāja šie monstri? Kā var aizmirst izvarotās sirmgalves, noslepkavotos jaunekļus un nodedzinātās ēkas? Kā? Es to nespēju un nespēšu nekad. Cilvēkam, kurš nezin vai negrib zināt savas TĒVZEMES vēsturi nav un nebūs nākotnes.
  Prezidente jau labu laiku atpakaļ ir sapratusi to, ka noturēties tur, kur patreiz viņa ir, iespējams tikai kārtīgi saziepējoties. Ar nasku steigu Vaira Vīķe-Freiberga apguva krievu valodu… laikam jau lai spētu izprast “sulīgos” šīs tautas lamuvārdus, kur vārds “māte” tiek gānīts katrā teikumā. Katram latvietim arī man, vārds “māte” asociējas ar mīlestības un labestības simbolu, bet krievu tautai laikam ar ko citu. Vai tiešām mūsu Prezidentes apziņa ir tiktāl “izvarota”, ka profilakses nolūkos būtu nepieciešams apmeklēt trako namu? Vai tiešām tiesībsargājošās iestādes Latvijā nespēj vērsties pret krievu avīžu žurnālistiem, kas ir vislielākie starpnacionālā naida kurinātāji? Cik ilgi mēs ļausim krievu šovinistiem izplatīt šos klajos melus? Žēl, ka starp mums – latviešiem arī ir sūdabrāļi (N.Muižnieks, K.Streips, O.Brūvers, I.Godmanis, A.Gorbunovs u.c.), kas liec savas muguras. Tiešām, žēl.
  Vai tiešām krievi nesaprot to, ka viņu tēvzeme ir Krievija, bet mana – Latvija? Viņu atrašanās šeit ir nevēlama, latviešu tautai kaitnieciska un sabiedrības veselās daļas apziņu graujoša. Jūs esat klaidoņi un nekas vairāk, kas klīst apkārt pa pasauli, labākus medību laukus meklēdami. Jums nekas nav svēts…. pat māte ne. Vai jums nav kauna parazitēt uz manas tautas rēķina? Tas, ka mūsu politiķi ir tik gļēvi, nekādā ziņā nemazina manu pašpārliecinātību, ka jūs tiksiet (ceru, ka nevardarbīgā veidā) repatriēti uz “varen plašo”. Jums tiek dota iespēja labprātīgi doties uz savu tēvzemi, celt tās labklājību, stiprināt tās tautsaimniecības nozares un cilvēku resursus, jo patreiz jūsu “matuška” ir dziļā purvā. Tikai ar jūsu (Latvijai nevēlamo civilokupantu) palīdzību iespējams sakārtot dzimtenes āres. Tikai jūs, pielietojot veselo saprātu (ja jums tāds vēl ir), kopā ar tur dzīvojošajiem tautiešiem, spēsiet pārvarēt šo krīzi un nostatīt valsti uz pareizā ceļa. Jā, starp latviešiem ir kangari (tie ir visās tautās)…taču jums (okupanti) vienalga neizdosies legalizēt okupāciju. Mēs, latvieši, esam pat ar mieru izveidot speciālu fondu, kurā saziedotie līdzekļi tiktu izlietoti jūsu nogādāšanai mājās. Cik ilgi var blandīties svešatnē? Mājās! – Vai tas neskan jauki? Vai tiešām jūs neilgojaties pēc mājām? Paradokss, bet lai cik slikti krieviem nebūtu Latvijā, viņi neparko nevēlas braukt prom… Jums ir jāsaprot tas, ka jūsu mājas ir tur aiz Zilupes biezajiem mežiem, bet manas te. Latvietis nav un nevar būt runcis Leopolds, kas to vien tik spēj kā pāteikt – “davaite žitj družna”. Draudzība starp latviešu un krievu tautām ir iespējama tikai tad, kad katra tauta dzīvos savā Tēvzemē. Tikai tad.
  Sen jau dokumentāli ir pierādīts un vēsturiski nav apgāžams fakts, ka Latviju okupēja 1941. gadā un tā vardarbīgi tika iekļauta asiņainajā impērijā. Mūs “piesmēja” gan Teherānā, gan Jaltā, gan arī Postdamā. Arī patreiz mūsu valsts politiķi turpina ņirgāties par latviešu tautu. Lai arī tika pieņemta pašmāju deklārācija par okupāciju, tā tiek noklusēta ārvalstu vizītēs. Līdz pat šim brīdim Latvija nav deokupēta un no Latvijas nav izvākti okupētājvalsts pilsoņi. Kāpēc? Kam tas ir izdevīgi? Protams, ka valdošajai kliķei. Kāpēc netiek pildīta Ženēvas 1949. gada konvencija? Mums ir pilnīgas tiesības prasīt Latvijas deokupāciju, un mēs latvieši to arī nemitīgi darīsim. Grūti iedomāties, kā varētu izskatīties šī brīvprātīgā okupantu un viņu pēcteču aizbraukšana. To būs grūti panākt, bet es ticu, ka kopējiem spēkiem mēs to panāksim. Drīz drīz nāks tas laiks, kad latvieši modīsies no dziļā ziemas miega un trieks šos mošķus uz elli. Nekur citur pasaulē nav tāda paradoksa, ka puse v

  Atbildēt
 8. Anonīmais

  valsts iedzīvotāju būtu okupētājvalsts ievazātie “laimes meklētāji”. Mums ir jāizkliedz sava sāpe un netaisnība skaļi, lai dzird visa plašā pasaule, kas ir līdzvainīga mūsu valsts okupācijā. Mēs vienkārši vairs nedrīkstam klusēt.
  Lai nu kā, bet kolonizācija joprojām turpinās – to īsteno mūsu politiķi, kas latviešu tautai uzspiež naturalizēt un integrēt šo neliešu baru. Ir taču jāsaprot, ka šis valsts politiskais kurss ir vissmagākais noziegums pret latviešu tautu. Tā īstenotāji ir noziedznieki, kas nekavējoties būtu jāsaliek būros. Šim noziegumam nav un nevar būt noilguma. Deokupācijas, dekolonizācijas veikšanai ir nepieciešams speciāls likums, kas būtu jāpieņem Saeimai. Mums nekavējoties ir jāpieprasa Saeimai izstrādāt šo likumu. Vilcināties vairs nedrīkst. Tas, ka Vaira Vīķe-Freiberga šo likumu neizstrādās, tas nu ir skaidrs. Prezidente ar saviem galma ākstiem man atgādina sparīgu sūdu mušu lidojumu, kas cenšas pēc iespējas ātrāk uzsēsties uz šī jaunizceptā veidojuma. Viņa pat uzdrošinās pieprasīt mīkstināt valsts valodas likumu, lai okupantiem būtu vieglāk nākt pie varas. Kā jūs, tiekoties Austrijā ar V.Putinu uzdrošinājāties apgalvot, ka Latvijai nav nekādu pretenziju pret Krieviju? Kas jūs, “Veras tant’”, ir pilnvarojis izteikt šādu apgalvojumu? Kad Krievija mums atdos Abreni, Punduru staciju, kad izmaksās kompensāciju (lai gan šo postu vispār nav iespējams izvērtēt naudas līdzekļus) par nodarītajiem zaudējumiem? Kad mēs sagaidīsim publisku atvainošanos no krievu tautas? Un tā ir tikai maza daļa, par ko mums ir jārunā ar Krieviju, un katru izdevīgu brīdi tas ir jāatgādina arī ārvalstu vizītēs, tiekoties ar augsta ranga amatpersonām. Kam jūs kalpojat, Prezidentes kundze? Vai tik jūs neesat globalizācijas surogātisko ideju pārņemta marionete, kas izdabā žīdu pasaules idejām. Cik ilgi jūs klanīsieties? Visiem taču ir saprotams kālab jūs tik kvēli aizstāvat okupantu intereses… jūs taču kā mazu bērnu pie rokas Saeimā ieveda čekists Bojārs. Un nu laikam ir pienācis tas brīdis, kad jums ir jāatdod “parāds”. Cik ilgi jūs spēsiet latviešiem špļaut sejā? Cik? Kā var deputātu kandidāts nezināt valsts valodu? Kā? Kā jūs varat salīdzināt latviešus ar suni un latviešu valodu ar suņa asti? Jūs laikam domājat, ka latviešu nacionālais pašlepnums ir miris, vēl tikai jāiznīcina latviešu valoda un lieta būs darīta. Nē, jūs maldaties. Latviešos ir un būs tautiskuma apziņa un neviens mums nespēs to atņemt.
  Brauciet prom, Vaira Vīķe-Freiberga! Jo ātrāk, jo labāk! Visas šīs jūsu daudzinātās Rietumu “vērtības” ir sātana caurejas rezultāta sekas, kas izplatoties samaitāja Rietumu pasauli. Es nevēlos, lai latvju dainas tiktu izkropļotas. Nevēlos, lai tiktu aizmirstas mūsu senču paražas un tikumi. To, kas notiek, ja palaiž “vaļīgāk grožus”, mēs ļoti labi redzējām pēc 8. Saeimas vēlēšanu rezultātu apkopojuma, kur apvienība PCTVL (par šīs apvienības darbību man nekas nav sakāms, jo tāpat jau visiem ir skaidrs viņu politiskais kurss. Viņi ir nelieši, kuri nekavējoties ir jāizolē no mūsu sabiedrības) saņēma otro lielāko balsu skaitu. Tie lūk ir mūsu jaunie pilsoņi (aldermanieši), kurus kā Lieldienu olas pārkrāso E.Aldermanes “kantoris”. Lai nu kā, bet cīņa par latvisku Latviju nebeidzas līdz ar vēlēšanām – tā turpinās un turpināsies, kamēr vien pukst manu un man līdzīgi domājošu tautiešu sirds.
  Līdzko mēs panāksim deokupāciju, mums visiem būs vieglāk elpot, jo būsim atbrīvojošies no šī žņauga, kas mūsu mocīja jau vairākus gadu desmitus. Atbrīvosies dzīvokļi, kur izmitināt maznodrošinātos, parādīsies jaunas darbavietas, latviešu tautai nebūs okupantiem jāapmaksā pensijas, medicīnas pakalpojumi un arī citas sociālās garantijas. Noteikti samazināsies noziedzības līmenis Latvijā, jo tieši okupantu lielākā daļa ir tie, kas spēlē “gailīšus” nebrīvē.
  Mūsu politiskās aprindas ir lieli nejēgas, ja nesaprot to, ka kolonizētājvalstis nekad nav atkāpušās un neatkāpsies no saviem tumsonības centieniem. Nekas jau nav mainījies… ja nu vienīgi tas, ka mūsu valsts liktenis tagad tiek lemts Vašingtonā, Briselē un Maskavā. Mūsu Prezidente un “Saeimas klauni” “uzšķauda” pašu pieņemtajām rezolūcijām un konvencijām kolonizācijas apkarošanas jautājumos. Viņu darbība valsts pārvaldē man atgādina mazu bērnu rotaļas smilšu kastē. Vienīgā atšķirība varbūt ir tikai tā, ka politiskajās aprindās nav pieņemts slapināt biksītēs. Bet varbūt es kļūdos?
  Skumji ir raudzīties uz TB/LNNK darbību, kas sevi vienmēr uzsvēruši kā latviešu interešu aizstāvi. Bļaut jau jūs protat, bet ar darbiņiem kā nesokas tā nesokas. Liela daļa no šīs partijas deputātiem ir nekas vairāk kā politiskās prostitūtas. Šīs partijas rindās ir arī nacionālās intereses aistāvoši deputāti (P.Lāce, J.Dobelis), bet arī no viņu darbības es gaidīju daudz vairāk.
  Žēl, ka tādām īsteni nacionālām partijām kā “Latviešu Partiju” un “Mūsu Zeme” neizdevās apvienoties un pārvarēt šo 5% barjeru. Liekas dīvaini un pat neticami, ka šīs partijas savākušas tik maz balsu. Manuprāt, šīs partijas ir “piečakarētas”, jo nevar būt, ka tik maz balsis ir atdotas par šiem politiskajiem spēkiem. Tikai šīs partijas spētu uzsākt n

  Atbildēt
 9. Anonīmais

  nekavējošu okupācijas seku novēršanu, kam par pamatu būtu visu ilgstošo “ciemiņu” izraidīšana uz savām mājām. Tikai šīs partijas rūpējas par latviešu izdzīvošanu. Tikai šīs partijas ir spējīgas panākt starptautisku okupācijas fakta atzīšanu. Tās cīnās pret iestāšanos ES, kurā iestājoties mums atpakaļ ceļa vairs nav. Tas ir ceļš uz nekurieni. Tas ir ceļš uz kurieni kāds dodas, bet nekad neatgriežas, jo ir lemts iznīcībai.
  Liels prieks par to, ka LC ir izmests vēstures mēslainē. Viņu darbībā es saskatīju genocīdu pret latviešu tautu. Tādu laupīšanu, kādu veica LC čaklie darboņi, es pat visļaunākajos murgos nespētu iedomāties. Šī ir tipiska ekskomunistu partija, kuras partijas biedri ir A.Gorbunovs, I.Bērziņš, V.Birkavs, A.Panteļejevs, I.Godmanis u.c. Daudziem no viņiem, kas agrāk leca “kazačoku”, tagad dejo “Sudmaliņas”. Tas, ka šīs partijas darbība ir Latvijas valstij graujoša, skaidrs pat Koļam gumijas zābakos Zilupes mežos. Šīs partijas rindās ir gan alkoholiķi, gan pederasti, gan arī citu negāciju piekopēji. Šī ir īsta izsaimniekotāju partija. Vieglas smiltis LC!
  Ceru, ka mēs spēsim rast spēkus, un vienosimies kopējam mērķim – latviskai Latvijai! Panāksim deokupāciju, dekolonizāciju, sakārtosim tautsaimniecību un stiprināsim jaunatnē tautiskumu. Mīlēsim un kopsim senču tradīcijas un tikumus! Ja kāds ir spējīgs mani nodēvēt par rasistu, rusofobu, ksenofobu vai antisemītistu, mani uzreiz māc šaubas – vai tik pēc šī cilvēka neraud psihiatriskās slimnīcas medicīnas personāls? Katram latvietim ir jābūt nacionāli radikālam, jo tikai tā ir iespējams izjust saikni ar savu tautu. Mēs nedrīkstam darboties pēc mankurtu principa – kur labi, tur tēvzeme. Mums ir jākopj sava pašcieņa un pašlepnums, mēs nedrīkstam uzsūkt citu tautu perversās izpausmes. Mums mūsu senči ir atstājuši ilgus gadus kopto tautas gara mantojumu, ko mums jākopj un jānodod no paaudzes paaudzē. Būsim garā stipri un nelokami! Celsim savu gaismas pili tādu, kādu to vēlējās redzēt mūsu senči. Nepievilsim viņu sapņus un cerību! Latvieti – mosties! Cīņa vēl nav galā!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *