Jauns vīruss ar pievienotu failu myparty.yahoo.com

Guntars atsūtīja informāciju, ka ir parādījies jauns vīruss, kas izplatās ar email palīdzību. Emaila saturs ir sekojošs:

Hello!

My party... It was absolutely amazing!
I have attached my web page with new photos!
If you can please make color prints of my photos. Thanks!

Tam ir pievienots fails:
myparty.yahoo.com

13 thoughts on “Jauns vīruss ar pievienotu failu myparty.yahoo.com

 1. PoRToSS

  Vismaz ieksh TheBat! nekaada atacha nava, bet gan peec augstaak mineetaa teksta seko
  begin 666 www.myparty.yahoo.com
  M35J0“,““$““__“+@““““`0“““““““““““““`
  un taa piespamots uz 41,773 b
  TheBat! rulZ 🙂

  Atbildēt
 2. keem

  nu ja rulz vai nerulz, tad man outlook arii vinju noblokjeeja, ka man bij pat pagruuti noskaidrot, kas tas pa zveeru. tikai diivaini, ka pasta serverii mcafee cauri izlaida, bet uz wks drweb nokjeera, ka nebij ko redzeet…

  Atbildēt
 3. 3a3

  Man gan liekas, ka gadiijumaa, ja neesi iipashi apveltiits ar Lames ieziimeem, tad no shaada tipa viirusiem var stipri vien vienkaarshi izvairiities .. :)) .. es nedomaaju izvairiishanos no sanjemshanas, bet no sava pc inficeeshanas ..

  Atbildēt
 4. keem

  nu ja jaastraadaa par adminu kaadaa lielaakaa organizaacijaa, tad shitas viss var sagaadaat galvassaapes, pat ja neesi laame… nodroshinaaties pret useru muljkjiibaam nau paaraak viegli.

  Atbildēt
 5. coolynx

  Strikis: Ja godīgi, tad man ne mazākās nojausmas kā tikt vaļā. Vislabākais ir pajautāt kādā no antivīrusu saitiem redz, kur arī Antrivirus.lv parādījās informācija. [ Antivirus.lv ]

  Atbildēt
 6. day

  miljaa tauta, iesakiet kaut ko – atnacu uz jaunu biroju stradat – neba nu par sysadmin, bet stradat savu darbu. liels mans izbrins kad uzzinaju ka nevienaa kompi te nav antivirusu programmas!! vaicaju prieksniecibai, kas pa vainu? kaads esot teicis, ka tas virusu programmas jaatjauno un tadelj vinji negribot! pat pec visas skaidroshans par to kaa notiek updatoshana, neparliecinaju nopirkt pretviirusus. Nu kur cilveekam ir praats? vai tiehsam ari te bus japardzivo CIH lai saprastu ka tas ir vajadzigs ? vinji te visi uz OUTLOOK stradaa.. 🙂 nu miljie, iesakiet kaadu iedarbigu metodi – vecu krakju pparliecinashanai 🙂

  Atbildēt
 7. coolynx

  day: vai tu mēģināji stāstīt par tādām lietām kā trojas zirgiem. ja kāds no taviem veciem kraķiem izmanto internet banku, tad vari iepriecināt un pastāstīt cik vienkārši ir uzsēdināt kādu datoru uz trojas zirga vai teiksim kāda backdoora, kas visu vajadzīgo informāciju nosūtīs attiecīgajam cilvēkam, kas pēc tam arī darbosies ar visām parolēm un konfidenciālo informāciju. Lai gan ar to, ka pēdējie vīrusi izsūta datorā esošos dokumentus uz visām adrešu grāmatā ierakstītām adresēm, jau pilnīgi pietiek pilnai laimei.
  Vienkārši taisi rezerves kopijas un priecājies par dzīvi 😉

  Atbildēt
 8. ginc

  Day: vai tas birojs patiesjaam straadaa uz Outlook vai OutlookExpress?? Ir daudzas ljoti buutiskas atskjiriibas. No kuraam viirusu gadiiijumaa buutiskaakaa ir ieksj Outlook (laikam no Outlook 2000 SP1 saakot) atsleegtaas iespeejas palaist jebkaadu *executable* failu kas atnaacis attachaa. Sjo te *anti lamers bugu* pat nav iespeejams normaalaa celjaa atsleegt. Bet nu antiviirusu vajag jebkuraa gadiijumaa..

  Atbildēt
 9. Rukicc

  Vakar jau taa pamaz bet nu shodien jau te pa listeem saak taa intensiivi skraidiit….. Nu nav tie cilveecinji gaishi no kuriem listees iepeld tie viruselji…. negribaas ticeet, ka vinji izsuuta vinjus speciaali!!!

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *