PicSearch.com – meklējam bildes

Picsearch Šodien kaut kā meklēju bildes, un neko prātīgu neatrazdams googles meklētājā, izdomāju uz dullo ierakstīt adreses lauciņā vārdu PicSearch.com. Sākumā gan es domāju, ka uzraušos uz kārtējo porno bilžu meklētāju, jo šādus domēnus parasti jau pirmos izķer, bet nē, samērā sakarīgs meklētājs. Datu bāze gan mazāka nekā googlei, bet nu lietot var. Varbūt kāds zin cik ilgi tas jau pastāv?

2 thoughts on “PicSearch.com – meklējam bildes

 1. coolynx

  Horis: atzīšos, ka linku nopublicēju tikai tāpēc, ka tas parādījās anfrax.ru, jo pieļāvu domu, ka tas varētu būt kāds jauns meklētājs, lai gan iepriekšējā dienā pa to sērfoju. un uzdūros uz šo meklētāju tieši tā kā tas aprakstīts augstāk. pierādīt protams, ka neko nevaru un arī netaisos, bet nu man ir princips – rakstīt tikai patiesību, jo sirdsapziņa ir tas ar ko nāksies sadzīvot un vēlāk atbildēt. un es arī neslēpju, ka daudzas ziņas tiek iegūtas no dažādiem saitiem, jo lielākajā daļā šīs ziņas tiek dublētas… neesmu es ne LETA ne arī BNS… un daudzas ziņas izlasu citos saitos 🙂
  Par šo maģiju, haļavu vai veiksmi kā es uzdūros uz saitu pašam vēl nav skaidrs. Nedaudz jāapsmadzeņo, jo šī nav pirmā reize, kad ar mani kaut kas tāds notiek – uzduros uz kaut ko jaunu vienkārši tā neapzināti uz dullo.
  P.S.
  Es ticu paranormāliem spēkiem un man vēl nav izskaidrojuma šādām lietām. Tā kā tas Kungs mūs iztiesās 🙂

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *