Mircryption v3.2 for mIRC v5.9x WinAll

Cilvēkiem, kas lieto mIRC un ir svarīga sarakstes drošība IRCā var noderēt papildinājums jeb angliski add-on Mircryption v3.2, kas tiek uzlikts uz mIRC 5.9x un jaunākām, bet ne vecākām versijām.
Darbības princips ir vienkāršs – uz visiem logiem, kur jūs čatojat ir iespējams uzlikt atslēgas frāzi un viss teksts tiks kriptēts ar Blowfish algoritmu. Cilvēks(i), kas zinās šo paroli jeb atslēgas frāzi redzēs šo tekstu tieši tādu kāds tas tika uzrakstīts, savukārt pārējie redzēs nesakarīgus simbolus.
Piemēram, vārds “hmm” kriptētā veidā izskatītos šādi:
mcps 7JSJW0CQaud0
Pie tam ar citu paroli vai atslēgas vārdu tas izskatīsies savādāk. Vienīgais, lai viss strādātu kā tas bija ieplānots, arī otram cilvēkam ir jābūt šim papildinājumam uzliktam. Diemžēl uz citiem irc klientiem šo pasākumu nevar uzlikt, bet, ja kāds cērt zivi un ir programmētājs, tad no iekļautā izejas koda var izveidot kaut ko līdzīgu priekš citiem irc klientiem.
Mircryption v3.2 210Kb

3 thoughts on “Mircryption v3.2 for mIRC v5.9x WinAll

 1. coolynx

  Principā tas ir mIRC skripts, bet nav parasts, jo tam papildus nāk klāt vēl .dll fails, lai gan īsti nezinu kādas ir tā funkcijas. Pieļauju domu, ka tas arī ir tas, kas veic šīs kriptēšanas funkcijas.

  Atbildēt
 2. CHORT

  sure, ka kripteeshanas funkcijas veic. panjem ar dependency viewer apsties kaadas fjas var nocallot.
  tipa mirc ir taada fiicha kaa $dll(fais.dd, fja, data).

  coolynx iesaku, uzkodeet mazu userextru – ja pieliek komentaaru, tad automaatiski tiek pilikts kuukijs, kas satur $commentemail un $commenturl un $commentnick, attieciigi emailam uralm un nikam, lai katreiz nau jaavada iekshaa drankja infa.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *