Kā nevajag taisīt mājas lapas

Es domāju, ka bez iekšām palikšu. Ejam uz komentāriem par rakstu pods.yo.lv Komentāri
Un izlasam to, ko es uzrakstīju 10.01.2002 / 17:05. Tā teikt pajokoju.
Tālāk ejam uz atbildi no cilvēka, kas apvainojās par manu joku. Pats Pods rakstīja 14.01.2002 / 11:01.
Man tas protams likās nu ļoti smieklīgi, bet ir cilvēki, kas to nesaprot pie tam ir arī tādi, kam diemžēl nenāk smiekli par šādām lietām. Jāatzīst, ka tiešām tā ir nopietna problēma. Problēma nav tas, ka saits tiek veidots, bet gan tas, ka cilvēks neapzinās, ko viņš dara ievietojot divus megabaitus lielu mp3 (!!!) failu tā teikt fona uzturēšanai. Un tik tiešām es speciāli lejupielādēju šo failu, kas bija ievietots pods.yo.lv saita lapā fonā un izrādījās 2mb. Panesās nākošā smieklu vētra, bet nu labi 😀
Tiem, kas tikai veidos mājas lapas gribētu ieteikt neievietot grafiskos failus .bmp formātā, tāpat nevajag ievietot arī filmiņas .avi formātā un arī mp3 failus. Par avi failiem es ar nopietni domāju, jo ciemojoties pie dreef mājās, pārlūkojot saitus ar Mājas DSL, *uzrāvos* uz vienas mājas lapas kurā pirmajā lapā bija iebāzta filmiņa avi formātā. Es vienkārši nogāzos. Adresi šobrid nepateikšu, bet atradās vai nu uz times.lv vai yo.lv.
Iedomājieties, kā lamājas tie cilvēki, kas sēž uz dialupa kaut kur Daugaupilī? 😉 Parēķinam cik stundas šī jaukā mājas lapa lādēsies….
Kā papildinājumu vēl iemetīšu vienu norādi uz saitu, kur ir aprakstītas 10 vispopulārākās kļūdas, ko ielaiž cilvēki veidojot savas lapas. Šādu pamācību webā ir kaudzēm un šo norādi es nemeklēju speciāli vienkārši lasīju kārtējo tekstu un uzskrēju virsū. Vienīgi cilvēki, kas ielaiž šāda veida kļūdas laikam nelasa neko 😛
webreview.com

2 thoughts on “Kā nevajag taisīt mājas lapas

  1. Daysleeper

    a ko lai dara, ka shitaadi censonji vel uz pasaules ir? varbut vel kaut ko izdomas ar scriptiem samest iekshaa ka izmeetas visu Cieto pa labi pa kreisi? nevar jau but droshh ar visadiem shitadiem tupo galovajiem….

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *