Digital Tower – saits par dzelžiem un softu

Tā izskatās, ka beidzot tautieši Latvijā ir sakustējušies un bez vecajiem bukiem sāk parādīties arī, kas jauns. Digital Tower jauns saits par dzelžiem un programmatūru, ko veido divi jaunieši. Izskatās diezgan progresīvi un iespējams, ka tā arī ir. Nu ko ejam un ievērtējam.

Digital Tower

Pagaidām saita adrese ir viekārša IP 62.85.44.69, bet pēc 11.01.2002 būšot šāda www.digitaltower.2000.lv

10 thoughts on “Digital Tower – saits par dzelžiem un softu

 1. ShkelmiZ

  es biju viens no tiem laimiigajiem, kas redzeeja. vakar biju nez kaapeec on-line.lv iegaajis un redzeeju ka shie ir jaunpienaaceeji. Man patika. Protams, iesaakums un taa taalaak, bet naakotne ir tur, aaraa…

  Atbildēt
 2. Wiseguy

  Nu īstenībā diezgan daudzsološi izskatās. Kārtējā lapa, kas būs jāčeko no rītiem un visas dienas garumā, protams, ja viņi atjaunos saturu vairākas reizes dienā. Bet anyway, Add to Favorites.

  Atbildēt
 3. Belash

  Sorry vechi par to ka nevarat reizem izchekot saitu, jo tur ir neliela problema radusies ar interneta konekciju… tjipa musu provaiderim ir kaut kadi gljuki ar kabeljiem un vispar ar visu vinju noladeto tiiklu. Tapec, ja nu gadijuma saits kadu bridi neshancee tad ta ir tikai DELFI (konkretak subprovaidera “maxinet”) vaina. Saits ir 100% online 24 stundas diennaktii un es pac centishos vinju updeitot katru dienu un jo vairak jo labak ;).

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *