Dirty.ru – vienkārši jauns saits ar nelielu āķi

Vienā lapā nejauši izlasīju, ka cilvēks strādā pie jauna projekta – Dirty.ru. Izdomāju aiziet uz to, bet, tad nedaudz aplauzos, jo tur stāvēja skaista bildīte ar nomainītu uzrakstu par to, ka saits tiks atvērts tikai 08.01.2002 gadā. Tā man tas saits stāvēja atvērts, kamēr sērfoju pa citiem saitiem. Un, tad nejauši izdarīju vienu kustību, kas ir raksturīga mana amata brāļiem tā teikt profesionālā slimība 😉

Dirty.ru

Atminējums ir redzams abos saitos 🙂
Pateikšu nedaudz priekšā. Tiem, kas ir skatījušies filmu “The Net” jeb Tīkls būs vienkārši atminēt, kur slēpjas atminējums. 🙂 Komentos lūdzu nerakstīt atminējumu, jo citiem nebūs interesanti…Ja reiz redzi šo tekstu, tad jau esi izdarījis šo kustību. Tas ir iekš Internet Explorer ar peles palīdzību novilkt šķērsām pāri visam saitam tādejādi iezīmējot to. Otra kustība būtu apstīties lapas *source*. Izdari to pašu tajā saitā un atminēsi rēbusu. Spēks ne?

28 thoughts on “Dirty.ru – vienkārši jauns saits ar nelielu āķi

 1. Muudzis

  Labs. Man gan arii taa profesionaalaa slimiiba nostraadaaja, bet no saakuma neliizdeeja. Tikai kaadu tresho reizi slimojot sapratu, kas par lietu. Laikam nepietiekoshi slimoju.

  Atbildēt
 2. Stefuks

  Ek, man arii laikam shii slimiiba piemiit, pie tam ljoti smagaa formaa, jo otrs saitinjsh atradaas uzreiz, bet vispaar jau interesants :DD

  Atbildēt
 3. Dreef

  Njaa. Bet man ir viena cita slimiiba ;-(. [ komentārs labots ]
  vai tiešām tik grūti nebūt Lāmei un darīt to par ko lūdz???
  Nekas, turpmaak labosimies.

  Atbildēt
 4. coolynx

  Atminējums ir ļoti vienkāršs, bet nu KĀPĒC TAS IR JĀMET KOMENTĀROS, JA REIZ JUMS CILVĒCĪGĀ VALODĀ PALŪDZA TO NEDARĪT??????!!!!!!

  Atbildēt
 5. Gremlins

  Kads man var paskaidrot kas tani dirty bus pec atklasanas . Ciks tagad sapratu tad tu ir ebreju gimnazijas atzimju lapa, rakstita lietuviski .

  Atbildēt
 6. Dreef

  Nja. Es jau domaaju, ka es atbildi nerakstiiju, bet nu labi ;-). Cerams intriga veel saglabaajas, kaut gan tika dzeesta svariigaakaa doma – tas, ka man ir cita “profesionaalaa slimiiba” ;-). Vairaak neteikshu kaada, jo katrs otrais komentaars tiek cenzeets. Luudzu nelietojiet rupjus vaardus ;-).

  Atbildēt
 7. tows

  iistenibaa diezgan liels sviests. tikai nav skaidrs prieksh kam tas ir tur ielikts !!! — ja tas ir atstaats darbam tad vinji ir laames

  Atbildēt
 8. duncis

  Nav jau runa par to – var vai nevar atrast. Runa ir nejaushu (automātisku) uzieshanu. Ja jau izstaasta, ka ir kas atrodams, tad atrast naf gruuti.

  Atbildēt
 9. Gremlins

  Hi hi . Es kad aizgaju uz ru adresi tad ari sapratu un ieverteju TO. Lidz ta domaju ka prikols ir bilde :)) nu koroce ierule vis .

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *