Unix emulators jUnix v5.47b

jUnix v5.47b Droši vien, ka daudzi jau ir spēlējušies ar kādu no Linux vai Unix distributīviem vai arī dara to vēl joprojām.
Šoreiz gribētu piedāvāt vienu interesantu Unix emulatoru, kas strādā Windows vidē un ir pieejams no parasta pārlūka. Nav nekas jāinstalē, jāformatē, bet gan vienkārši jāsērfo. Pirms kāda laika šī emulācija bija pieejama arī kādā no Latvijas saitiem, bet diemžēl aizmirsu adresi un vairs neatradu to. Lai izbaudītu šo emulāciju būs jāļauj saitā izmantot javascripts.
Viss čikiniekā – pārbaudīts podā 🙂 ™
junix.kzn.ru
jUnix mājas lapa

5 thoughts on “Unix emulators jUnix v5.47b

 1. terorists

  Kalu, varbūt ir kādi ieteikumi – kādu Linux uzlikt lai paniekotos uz kārbas? Sen neesmu tam līdzīgos (gadi trīs) darbinājis un īsti neorientējos – Mandrake 8.2, vai RedHatu ??

  Atbildēt
 2. coolynx

  Mandrake neesmu nekad licis attiecīgi neko prātīgu nevaru teikt. Cik man zināms, tad Mandrake cēlies no RedHat un tālāk jau attīstījies kā jauns atzars. Tāpat esmu lasījis ka Mandrake ir prasīgāks pret resursiem.
  No RedHat ieteiktu likt pēdējo 7.2 versiju vai 7.1, bet nekādā gadījumā ne 7.0.
  Lai gan, ja kaste atļauj var likt jebkuru no pēdējiem distributīviem kā RedHat tā arī Mandrake. Domāju, ka būs vēlme spēlēties ar xlogiem attiecīgi visos tajos ir iekšā gan XFree 4.x gan KDE 2.x. KDE gan teiksim drausmīgi lago uz vājas kastes (200mmx) un jebkurš windows būs 3x ātrāks nekā Linux x-logi. Galvenais nevajag lolot cerības, ka Linux aizstās Windows kā darbastacija. Tā nebūs. 🙂
  Bet paeksperimentēt ir veselīgi.

  Atbildēt
 3. terorists

  Par to darbstaciju – reku nākamnedēļ Hansa Busines Sollutions savā ofisā taisa atvērto durvju dienas Linuxam. Šiem viss birojs strādājot pamatā uz Linux kārbām. Katrs, kam interesē varēs iet un iepazīties ar izmantotajām tehnoloģijām un risinājumiem. IMHO šito pat būtu vērts nopublicēt kā atsevišķu ziņu (Cietnis baigi sabremzējies, kaut gan jau pirms pāris stundām aizsūtīju). Reku ir gabaliņš no šo preses relīzes:
  Š.g. 8. un 9. janvārī no plkst 10:00 līdz 17:00 “Hansa Business Solutions” sadarbībā ar IBM Latvija ielūdz Jūs uz atvērto durvju dienām “Hansa Business Solutions” birojā, Apmetņu ielā 12/1, Rīgā (ieeja no Skudru ielas puses). Pasākuma ietvaros būs iespējams iegūt kvalificētu speciālistu konsultācijas “Linux” jautājumos, kā arī būs iespēja skatīt, kā tiek nodrošināts uzņēmuma ikdienas darbs, izmantojot “Linux” datorprogrammas. Šeit jāpiemin, ka daudzi vidēji un lieli uzņēmumi arī Latvijā jau ilgāku laiku izmanto “Linux” kā serveru programnodrošinājumu. Tomēr SIA “Hansa Business Solutions” savā birojā nesen sāka izmantot “Linux” arī uz klientu datoriem, tādējādi pierādot, ka “Linux” nodrošina pilnvērtīgu darbu, ļaujot izmantot tādas ierastas, kā arī īpaši “Linux” platformai radītas programmas, kā piemēram, “Netscape Navigator”, “StarOffice” (“MS Office” analogs).

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *