cheeter.yo.lv un ko viņš ziemā ēd

cheeter Šorīt man uzmeiloja šī saita cheeter.yo.lv īpašnieks un piedāvāja iespēju piedalīties reitingu sistēmā, kas atrodas uz freetop.ru.
Par šo saitu jau visiem viss skaidrs no nosaukuma vien un vienu dienu bija vēlme uzrakstīt par to, bet kaut kā nesanāca laika. Nu lūk tad arī apskatīsimies, ko šis zvērs ziemā ēd.

cheeter Var uzklikšķināt uz šīs bildes, lai redzētu kā izskatās šis saits ar dažādiem pārlūkiem.
Daudzos Latvijas saitos ir problēmas ar HTML, bet šajā ir ļoti lielas, jo man pat kā cilvēkam, kas dienu no dienas darbojas šajā vidē ir grūti pārskatīt šo saitu. Bildē ir redzami vairāki pārlūki:
Internet Explorer 5.5, kas vienīgais spēj attēlot šo lapu, visi pārējie kā Opera 6.0, K-Meleon 0.6, Mozilla 0.9.6, Netscape 4.77 (4.03 rāda to pašu) rāda vienkārši HTML izejas kodu. 😉
Bez tam šis jaunietis piedāvāja piedalīties ļoti jaukā reitingu sistēmā. Tiesa tas atrodas uz Krievijas servera, kas piedāvā šādas reitingu sistēmas izveidot katram, kas vēlas, bet lielākā ekstra ir tā, ka šajā reitingu sistēmā pagaidām ir tikai viens dalībnieks. 🙂
Cheeter un Cheeter Top
Principā jau atliek tikai aiziet uz viņa saitu kā automātiski izlec jauns logs ar šo topu un pieskaita vienu balsi vai punktu.

3 thoughts on “cheeter.yo.lv un ko viņš ziemā ēd

 1. Dreef

  Nu principaa vinjsh shoriit bija izdomaajis arii manaa pasta kastiitee par sho teemu iezpamot. Kaa jau saka – prieciigus spama Ziemassveetkus un laimiigu jauno gadu ;-). Es vinju pat nenjeemu nopietni un neaizvilkos uz to saitu, jo esmu tur jau neskaitaamas reizes bijis un nesaprotu shitaadus keksus ;-). Tur ir izlaists kaut kaads tags, un liidz ar to neviens browseris iznjemot IE to normaali neatteelo ;-). IE visus “suudus” raada pareizi ;-). Nu tipa es jau par to saitu biju rakstiijis arii agraak sakaraa ar mekleeshanas sisteemaam top.lv un dex.lv, jo vinjaam arii tas tags ir ljoti svariigs, jo savaadaak tiek atteelots html kods – nu paraadiijaas baneriishi no taas lapas mekleejot cheeters vai kaut ko taadu. Protams var to izmantot ljaunos noluukos, bet var arii taisiit normaalas lapas un normaalas reitingu sisteemas ;-).

  Atbildēt
 2. Cheeter

  Sveix,spicnoraadi!
  (Atvaino,ja ne taa iztulkoju tavu nick, tu maneejo laikam arii….)
  Lai tev laimiix New gac !
  Skatos sensacionaalaa zinja par me lapu neizsauca dziivu vaardu apmainju, laikam nav daudz tiiklaskapja juuzeru, bet nu paldies par kritiku, briivaa briidii iespamoshu veel, ja nav gruuti, vari pa laikam patesteet me lapu un uzmeilot paardomas…… neuzskatishu to par spamu, bet paliidziibu Cheetam 🙂
  Arii Dreef paardomas njeemu veeraa un nu mekleetaajos me baneri neparaadaas…. ja nu kur veel ir….. raxti….:p
  Ar to arii atsavadoos, dzejoliiti gribi ?
  Negribi…. zjeel, nu tad viss…Briivaa briidii spamo veel !
  Cheeter

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *