SONY piedāvās kombinēto internet-planšeti / televizoru

Plānots, ka 2002.gada janvāra beigās pārdošanā parādīsies kombinēta internet – planšete / televizors Air Board IDT-LF2, ko piedāvās firma SONY.
Šī ierīce ir īpaša ar to, ka tā pieļaus vienlaicīgi skatīties televizoru (no 1 – 62 programmām diemžēl tikai NTSC sistēmā) un rakāties pa internetu, darboties ar emailiem utt.

airboard

Air Board IDT-LF2 sastāv no sensroru ekrāna (ja nemaldos, tad uz sensoru ekrāniem varēja ar speciāliem zīmuļiem vai vienkārši ar roku spaidīt pogas vai zīmēt un tas nozīmē, ka nav nepieciešama klaviatūra vai kāda cita vadības ierīce, lai nodotu komandas informācijas ievadei vai apstiprināšanai), bāzes stacijas un dok-stacijas. Sakari ar bāzes staciju var tikt nodrošināti divos veidos, izmantojot bezvadu savienojumu ar IEEE 802.11b protokolu, tad maksimālais attālums no planšetes līdz bāzes stacijai ir 15 metri (IEEE 802.11b protokols principā uztur līdz pat 11mbit/s High Rate Wireless LAN – WLAN) vai arī ar kabeli izmantojot USB interfeisu.

IDT-LF2 ekrāna izmērs ir 12,1 collas, izšķirtspēja – 800 x 600, televizora uztvērējs strādā ar 1 – 62 kanāliem (NTSC sistēmā). Bāzes stacija ir aprīkota ar divām video ieejām, audio ieeju un izeju, Ethernet (10BASE-T) un USB ligzdām, kā arī ar ligzdu priekš flash kartes – Memory Stick.
Šāda brīnuma aptuvenā cena – $1070.
Resurss:
ixbt.com

One thought on “SONY piedāvās kombinēto internet-planšeti / televizoru

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *