Ko tik Krievijā nedabū gatavu

Principā neko nerakstīšu vienkārši spēcīga bilde. Cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties. Tas gan vairāk attiecas uz skaistā dzimuma pārstāvēm.
Bet pats galvenais manuprāt ir tas, ka šī bilde ir reāla reklāma kādā no Krievijas avīzēm. Tā kā es nezinu oriģinālo avotu no kurienes šī bilde ir nākusi, tad attiecīgi arī nemāku neko vairāk teikt. Bet reklāmiņa spēcīga =)

Potekla

Galvenais jau, ka profesionāļi palīdzēs … 😀

8 thoughts on “Ko tik Krievijā nedabū gatavu

 1. Eagle

  Nesapratu, kas tur sausmiigs. Skaidri redzams, ka autinam tek ella un babuls nezin ko dariit… Nevajag buut perversiem… Katrs jau saskata to, kas pasam tuvaak :)))

  Atbildēt
 2. coolynx

  Patiesībā es arī nesapratu, kur šeit tika atrasts vārds “šausmīgs”?
  manuprāt spēcīgs nav sinonīms vārdam šausmīgs 😉
  Visa pamatā bija intriga …

  Atbildēt
 3. zZz

  Nu baigākā eļļas peļķe, motors kaput, dabiski, ka mincīte izmisumā, kas te tik šausminoš un ārprātīgs? Bet vispār jau katrs saprot pēc savas sabojātības pakāpes…he-he! Ko nenoliedzami arī zīmējuma autors ir vēlējies panākt, pievienojot tekstiņu par gaidāmo profesionālo palīdzību šajā ķezā! :o)

  Atbildēt
 4. Es

  Ja jūs skataties šo bildi melnbaltos ekrānos, protams ka eļļa ir melna. Bet nezīnīšiem teikšu priekšā ka motora eļļa dabā nu nebūt nav sarkana, janu vienīgi ATF, un ta tonisnav tas.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *