Mājas DSL ātrums joprojām klibo

Mājas DSL Nemāku teikt vai Mājas DSL ātrums ir šāds kāds tas ir dēļ tā, ka kāds piegrieza skābekli, bet nu grozi kā gribi, bet šis nav tas ātrums, kas bija pirms pāris mēnešiem vai pat nedēļām.
Šeit ir uzskatāmi redzams kāds ir ātrums lejuplādējot failu. Tas nav īpaši izvēlēts fails no kāda konkrēta saita. Vienkārši sanāca un uztaisīju bildi. Tāds pieslēguma ātrums tūlīt būs jau otro nedēļu. Iespējams, ka man vienkārši nav paveicies, bet tas ir 2 naktī! Runa neiet par 18:00 vai pat 20:00 vakarā, kad tauta atgriezusies mājās sērfo netā.

Te jau redzama visa bilde, kad lejuplādēju Agnitum Outpost. Tā kā man stāv šī ugunssiena, tad jauninājumi tiek vilkti automātiski, bet šo failu atvilku dažādības pēc. A, ja nu, kas interesants 🙂

Mājas DSL

No attēla var redzēt, ka ātrums lēkā no 4Kb/s līdz pat šiem te griestiem, kas ir 32Kb/s. Pirms kāda laika bija tā, ka normāli *ieskrienās* ta šis te sarkanais grafiks, kas uzrāda lejuplādes ātrumu (konkrētā gadījumā grafiks mainās ik pēc 1 sekundes) visu laiku bija līdz augšai. Vienkārši no dialupa laikiem esmu pieradis lejuplādēt no visas sirds – tā, lai onlainē nosēdētās dārgās minūtes nebūtu iztērētas veltīgi.
P.S.
Pēc pusstundas bilde mainījās uz labo pusi. Lai gan joprojām ir novērojama nestabilitāte, bet nu ar šādu ātrumu jau var dzīvot. =)

Mājas DSL

10 thoughts on “Mājas DSL ātrums joprojām klibo

 1. coolynx

  Man arī darbā ir UltraDSL 2mbit/s tā saucamais Apollo ** (divas zvaigznītes), kas arī pa dienu iet bez problēmām. Ārzemes arī +/- var paciest. Bet šeit runa iet par Mājas DSL…
  Vienkārši besī, ka tu atnāc mājās un tev nav normāla pieslēguma pat pa Latviju. Par ārzemēm vispār klusēju. Sliktākais ir tas, ka dēļ tām dinamiskajām IP arī normālu proxi nevari dabūt, jo tev nav statiskas adreses. That sux.

  Atbildēt
 2. ASh

  Man ir maajas DSL, un ir tieshi shii pati probleema, un jau vairaak kaa 2nedeeljas, tb probleema paliek ar vien izteiktaaka. Aatrums galiigi nestabils, max aatrumu (man tas ir tikai 28kb/s, laikam esmu taalu no centraales 🙁 ) varu dabuut tikai velkot vairaakaas sesijaas, ko tagad daru vienmeer, jo citaadi bezcers kautko atvilkt ..

  Atbildēt
 3. fx

  nu jums ir laikam shvaka konekcija vai veul nezin kas, man pat dienas laikaa aatrums no aarzemeem ir no 10KB/s liidz 25KB/s, tjipa kad vispaar neko iipashu nesola 🙂 a vakaraa viss rulee 🙂

  Atbildēt
 4. Budzis

  Tikko uzliku mDSL pirms ~2 nedeljam atrumi gaja virs pieljaujamaa 32-34! A tagad nujau gandriz 2 nedeljas reti kad var dabuut >25k. Un tas ir tepat Latvijaa!!!!
  Sudzejos Apollo, shie atsutija vestuli, tipa, viss darbojas 🙁

  Atbildēt
 5. Marcis

  Ja jebu ! sako tas Apollo HDSL – man jau vinjsh ir no juunuja beigaam, bija paaris momenti kad gaaja virs pieljaujamaa, bet tagad aatrumi nezeeliigi svarstas. Latvija vel pusliidz cieshami bet arzemes konkreeti sako. Lai gan tas pats Latnets (radiolinks) darbnaa nava dizhi labaaks.. Zvaniities uz telekomu ar nava jeegas – zb jau tas formaalaas atmazkas vai veestules peec kuraam sanaak ka vinjiem vis rule bet tas stulbeniitis kas neko nerubii esu es ibio….

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *