Turpinam par Wormiem

Ja pāris dienas atpakaļ trojas zirgu sanāca pašam palaist ar inficētu instalāciju, tad internetā izplatās citi wormi kuri var inficēt datoru lietotājam nezinot izmantojot nepilnības Mirco$oft Internet Explorer caurumus.
Šoreiz tas jaukums ir BadTrans.B, kas neko sliktu nedara ar datoru, bet tajā pašā laikā savāc vajadzīgo informāciju un nosūta to uz email kādam ļaundarim.
Sīkāk lasīt šeit:

Antivirus.lv
Cnet.com
Symantec.com
P.S.
Šie vīrusi jau ir līdz kaklam, jo katru dienu saņemu vismaz 5 emailus ar dažāda veida trojāniem.

9 thoughts on “Turpinam par Wormiem

 1. Stupicz

  Njaa.. dziive internetaa paliek arvien nezheeliigaaka. Diemzheel 🙁
  Stupicz, kam arii sen jau apnicis ciiniities ar viirusiem.

  Atbildēt
 2. Dzjedijs

  Moshka taisi kaut kaadu sadalju kur publicee to e-mail sarakstu no kuriem ir atnaacis viiruss. Droshi vien, ka suutiitaajs nemaz to nezina.

  Atbildēt
 3. JG

  Viens otrs sūtītājs zin gan – “gudreļi” mēdz pēc tam bombardēt šitādus ar mailbomberiem. Tas nu galīgi nav prāta darbs. Mailbombera lietošana mailserveriem ir tik pat nepatīkama, kā visi šitie “tārpi”.

  Atbildēt
 4. 3a3

  Pēc idejas ļoti zolīdi būtu darīt tā, ka tam cilvēkam, no kura ir saņemts attiecīgais mails, tiek aizsūtīts cits mails ar ieteikumu nochekot, vai gadījumā nav aizķēries kāds vīrusiņš pie viņa ..

  es arī kādu laiku atpakaļ tā darīju .. bet nu vienkārši diezgan apgrūtinoši ir rakstīt tādus 5 – 10 mailus dienā, pie tam ja vēl ņem vērā, ka tikai retos gadījumos cilvēks tiešām pārbauda savu kompi .. un rezultātu tikpat kā nav, jo atkal pienāk nākamā diena ar tieši tādu pašu vīrusu no tieši tāda paša cilvēka ..

  Atbildēt
 5. coolynx

  Patiesiibaa ir taa, ka tie meili naak no hvz kaadaam aarzemju adreseem. Un autoru var meegjinaat noteikt tikai peec emaila headeriem. Attieciigi suutiit tur meilu ir bezjeedziigi. Un katru reizi no cita adresaata, bet nu tas pats saturs. 🙂
  Lai gan no Latvijas plashumiem ar kaads gadaas…
  Kas man biku besii ir tas, ka kaspersky biezhi novaac atachotos viirusus kurus es pats sev paarsuutu speciaali. Savukaart tos kurus man citi suuta nez kaapeec neiztiira. Nezinu vai taa ir fiicha vai kaa, bet nu nepatiikami 😉

  Atbildēt
 6. Andron Mc

  Vot vajag taisiit pretspama aktus. Sanjemties un caur kreisajiem mailserviem (apsolos dazhus sainctaleet) nofluudot visaadas root,deamon,admin adreses tiem spama suutiitaaju hostiem. Un intereses peec ari kaadu attachinju liidzi. Pa nakti ieshedulee taadu mailbomberi un no riita pasham prieks par labu darbu. A to ma naak visaada draza, knapi speej atraxtiites. A bet viirusu suutiitaajiem srazu jaazvana priekshnieciibai un jaasaka ka vinjsh ir debiils un vinja adminis debiils. Nau ko tur aizbildinaaties ar kaukaadiem “caurumiem”.
  Andron Mc

  Atbildēt
 7. tas

  Attieciba uz iznicinasu ,Kasperky parada ka vins tur ir (suspicios),H_key modifikacija ir notikusi, dators parstartets, bet izdzesties no starpliktuves, tas svolocs nelaujas, ko darit? Antiviruss, saka kaut ko nepareizu?

  Atbildēt
 8. coolynx

  Patiesiibaa nesapratu liidz galam probleemu. Suspicious nenoziimee veel viirusu. Jebkuraa gadiijuma kaadu failu, kas negrib dzeesties aaraa windows videe var izdzeest iebootojoties ar sisteemas disketi caur DOS vai arii var meegjinaat pie datora starteeshanas tureet pogu F8 un izveeleeties step by step confirmation un neielaadeet visus draiverus un tad Safe Mode izdzeest vajadziigo failu.
  Par Windows XP/NT/2k nezinu. Tur jaapadomaa kaa var iebuutoties.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *