Okarte piedāvā konkursu, bet cik tas ir taisnīgs?

Okartes coolākie linki Skatījos statistiku par iepriekšējām dienām un ieraudzīju, ka saitā ir parādījušies jauni apmeklētāji. Zinot to, ka apmeklētāji no gaisa nekrīt un manā gadījumā nekāds spams vai reklāmas pasākumi netiek veikti, radās interese no kurienes, tad šie jaunie apmeklētāji ir uzradušies. Izrādās, ka tie nāk no Okarte.lv rīkotā konkursa par coolākiem saitiem. Ar interesi apmeklēju šo saitu, jo vēlējos atrast kaut ko tiešām foršu, lai varētu iespamot savā podā, 🙂 bet nekā 🙁 Ar garu degunu gan nepaliku, jo sapratu, kā notiek konkurss un cik taisnīgs tas ir.
Tātad ņemsim un nedaudz paanalizēsim šo pasākumu…

Ja apskatās tos saitus, kas ir ieguvuši visvairāk punktus var saprast, kas par publiku tur apgrozās, attiecīgi kādiem saitiem ir reālas izredzes uzvarēt. Jāatzīst, ka nav tādu konkursu, kuri būtu vienlīdz taisnīgi attiecībā pret visiem tā dalībniekiem.
Uz brīdi, kad skatījos šo lapu visvairāk balsis bija saņēmis saits www.barbie.com (7 balsis). Nu nevajag uzreiz tik skaļi smieties, jo mēs tikai sākām analizēt šo konkursu. 🙂 Teikšu godīgi, ka man šobrīd ir grūti noturēties un nesākt smieties, bet nu es turos kā vīrs. Man pret šo saitu nav pilnīgi nekādu iebildumu, patiešām jauks saits uztaisīts Flash’ā. Tas, protams, nav tas saits uz kuru es atgriezīšos tuvākajā nākotnē, bet nu cilvēki ir pacentušies un droši vien, ka mazās meitenes ieraugot savu sapņu lelli no sajūsmas čurā biksītēs (aizņēmos no Stefuka ideju par čurāšanu no sajūsmas 🙂 ) un skaļi spiedz. Labi liksim mierā barbiju un ķersimies pie topīgāka saita. Manuprāt šim saitam vajadzētu uzvarēt… (es tikai izteicu savu domu un nekādā veidā nemēģināju ietekmēt savu lasītāju uz kaut kādu rīcību). Tātad viens no saitiem, kas varētu pretendēt uz uzvaru ir bomber.times.lv/gamez (5 balsis). Atverot saitu es vienkārši apgāzos – tik atraktīvu un pārdomātu dizainu un ar izdomu veidotu saitu es nebiju redzējis jau kādu laiku. 😉 Bet, ja nopietni, tad flash spēlītes rullē daudz vairāk nekā barbijas… lai gan par coolāko saitu to būtu nu ļooooti grūti nosaukt. Es teiksim to nosauktu par direktoriju ar stuffu un ne vairāk.
Apskatot šos saitus var izsecināt, ka diemžēl vai par laimi KOKO (kas konkursam iesūtīja pods.lv) netikt pie balvas no LMT.
Ieteikums citiem sūtītājiem. Manuprāt lielākas izredzes uzvarēt šajā konkursā būs tam, kas iesūtīs kaut vienu normālu izklaides vortālu – Flash spēļu saitu vai anekdošu vortāliņu. Meklētāju lietot mākam? Nu tad uz priekšu. Domāju, ka anekdotov.net būtu pārāk intelektuāls priekš šī konkursa dalībniekiem un to nav jēgas sūtīt, lai gan var pamēģināt. Es teiksim, ja balsotu par kādu no saitiem, tad tas noteikti būtu anekdotov.net, bet nu es tur nepiedalīšos tā kā tā 🙂
Es, protams, neesmu kūdītājs, bet nez kāpēc šķiet, ka balsotāji ir vienkārši labi paziņas šo coolo linku iesūtītājiem un bērni grib tikt pie balvām, tāpēc neliedziet viņiem to prieku un neaplaužiet mazo cilvēciņu cerības 😉
Katrā konkursā jau ir savi dalībnieki ar savām interesēm. Pods noteikti būs par smagu, lai to varētu sagremot lielākas tautas masas.
Katrā gadījumā paldies KOKO par šo mēģinājumu. Vismaz kaut kāds gandarījums, ka tavas pūles kāds novērtē. 🙂

One thought on “Okarte piedāvā konkursu, bet cik tas ir taisnīgs?

  1. koko

    Lūdzu… kaut gan tas bija tik sen, ka neatceros vairs vai tas biju es , kas sūtīja to linku… Paldies CDC, kas man vispār parādīja šo rakstu :)) Uzreiz pirkstiņi papletās m/

    Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *