Krievu hakeriem var būt arī tava e-pasta parole no Google.com, Mail.ru vai Yandex.ru

Ja iepriekšējo reizi, kad internetos parādījās ziņa par to, ka krievu hakeriem ir virs 500 miljoniem lietotāju paroles, varēja šaubīties, tad šoreiz tam ir arī taustāmi pierādījumi.

Google epastiVar lejupielādēt sarakstu ar Google e-pasta adresēm (aptuveni 28MiB liels arhīvs) un pārliecināties vai tava e-pasta adrese nav tajā sarakstā.

Var arī noriskēt un pārbaudīt savu e-pastu šajā adresē – isleaked.com. Sīkāk iekš habrahabr.ru raksta.

isleaked.com

Tas ir 3 e-pasta serviss, kura lietotāju bāze ir nopludināta Krievijas interneta plašumos.

Напомним, что сегодняшний инцидент с утечкой логинов и паролей GMail произошел через сутки после публикации текстового файла с логинами к 4,66 млн учетных записей Mail.ru и через двое суток после публикации текстового файла с логинами и паролями около 1,26 млн учетных записей «Яндекса».

3 thoughts on “Krievu hakeriem var būt arī tava e-pasta parole no Google.com, Mail.ru vai Yandex.ru

 1. KasparsM

  Izskatās, ka tas nav no gmail, bet no kādiem citiem serveriem noplūdis. Man uzrāda, ka epasts ir datubāzē, bet paroles pirmie 2 burti ir tādi, kas nekad nav lietoti šim e-pastam. Toties tie atbilst parolei, kuru es izmantoju visiem mazāk svarīgajiem resursiem. Būtībā apdraudēti ir visi, kas resaiklo paroles. Kas vēlreiz apstiprina domu, ka ne jau paroles sarežģītība nodrošina lielāku aizsardzību, bet tās unikalitāte.

  Atbildēt
 2. Andron MacBeton

  Nu un ko tas hakeris iegūs no mana e-pasta?
  Izlasīs kārtējo “davaj būsim tikai drawgi” no kaukādas šmaras ar kuru esmu nonācis līdz “1st base”? Nu man tak vienalga.
  Man e-pastā nemētājas bankas kodu kartes foto.

  Atbildēt

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *